TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste naam van het nieuwe seizoen De Geknipte Gast was al bekend: Angela Schijf. Wie er naast haar nog meer een bezoekje brengen aan de barbershop van presentator Özcan Akyol is nu ook bekend.
Kijkers kunnen zich opmaken voor een rijtje met fijne namen.
Dit najaar keert 'Eus' terug in het bekende decor van De Geknipte Gast om nieuwe gasten te ontvangen voor openhartige gesprekken over hun carrières en privélevens. In de nieuwe reeks zijn onder anderen Carry Tefsen, Ernst Daniël Smid, Angela Groothuizen, Kees van der Spek en Wieteke van Dort te gast.
Het interviewprogramma begint dit jaar aan het achtste seizoen, maar Özcan Akyol is er gelukkig nog niet op uitgekeken. "Het is een waanzinnige eer dat we opnieuw op de vrijdagavond allerlei gasten met boeiende verhalen mogen ontvangen. In dit nieuwe seizoen word ik als vanouds geïnspireerd en raak ik ontroerd, weten de gasten me aan het lachen te krijgen en leer ik veel over verschillende zaken die me onbekend waren. Ik hoop dat dit allemaal straks ook voor onze kijkers zal gelden."
De Geknipte Gast is vanaf 8 september elke vrijdag om 21:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 2.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'