TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste naam van het nieuwe seizoen De Geknipte Gast was al bekend: Angela Schijf. Wie er naast haar nog meer een bezoekje brengen aan de barbershop van presentator Özcan Akyol is nu ook bekend.
Kijkers kunnen zich opmaken voor een rijtje met fijne namen.
Dit najaar keert 'Eus' terug in het bekende decor van De Geknipte Gast om nieuwe gasten te ontvangen voor openhartige gesprekken over hun carrières en privélevens. In de nieuwe reeks zijn onder anderen Carry Tefsen, Ernst Daniël Smid, Angela Groothuizen, Kees van der Spek en Wieteke van Dort te gast.
Het interviewprogramma begint dit jaar aan het achtste seizoen, maar Özcan Akyol is er gelukkig nog niet op uitgekeken. "Het is een waanzinnige eer dat we opnieuw op de vrijdagavond allerlei gasten met boeiende verhalen mogen ontvangen. In dit nieuwe seizoen word ik als vanouds geïnspireerd en raak ik ontroerd, weten de gasten me aan het lachen te krijgen en leer ik veel over verschillende zaken die me onbekend waren. Ik hoop dat dit allemaal straks ook voor onze kijkers zal gelden."
De Geknipte Gast is vanaf 8 september elke vrijdag om 21:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 2.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven