TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste naam van het nieuwe seizoen De Geknipte Gast was al bekend: Angela Schijf. Wie er naast haar nog meer een bezoekje brengen aan de barbershop van presentator Özcan Akyol is nu ook bekend.
Kijkers kunnen zich opmaken voor een rijtje met fijne namen.
Dit najaar keert 'Eus' terug in het bekende decor van De Geknipte Gast om nieuwe gasten te ontvangen voor openhartige gesprekken over hun carrières en privélevens. In de nieuwe reeks zijn onder anderen Carry Tefsen, Ernst Daniël Smid, Angela Groothuizen, Kees van der Spek en Wieteke van Dort te gast.
Het interviewprogramma begint dit jaar aan het achtste seizoen, maar Özcan Akyol is er gelukkig nog niet op uitgekeken. "Het is een waanzinnige eer dat we opnieuw op de vrijdagavond allerlei gasten met boeiende verhalen mogen ontvangen. In dit nieuwe seizoen word ik als vanouds geïnspireerd en raak ik ontroerd, weten de gasten me aan het lachen te krijgen en leer ik veel over verschillende zaken die me onbekend waren. Ik hoop dat dit allemaal straks ook voor onze kijkers zal gelden."
De Geknipte Gast is vanaf 8 september elke vrijdag om 21:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027