TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tina Nijkamp is ervan overtuigd dat het duo niet snel weer samen op televisie te zien zal zijn. ''Nee, die komen echt niet terug op tv. Voorlopig in ieder geval niet. Maar zeg nooit nooit'', aldus Nijkamp.
Ze legt uit waarom ze denkt dat er voorlopig geen nieuw programma van het duo zal verschijnen: ''Nick heeft een hele succesvolle solocarrière. Die single van Simon met Paul de Leeuw is helaas mislukt, daar hebben we nooit meer wat van gehoord. Wat ik me eerder kan voorstellen is dat Simon bijvoorbeeld met Paul de Leeuw nog een programma gaat maken en dan misschien met Kees Tol erbij. En dan met z'n allen zingen.''
''Ik denk dat Nick zich voorlopig op zijn solocarrière gaat storten die gewoon heel goed gaat en gewoon grotere hits heeft dan met Nick en Simon toen de laatste tijd. Dus ik denk dat dat voorlopig niet op de buis komt'', concludeert Tina in haar podcast.
Nick en Simon werkten samen aan verschillende tv-programma's, waaronder de 3 sterren camping, Onmogelijke Duetten en Strandgasten. Daarnaast hebben ze meerdere muzikale programma's met Kees Tol gemaakt. Hierin stonden onder andere Simon & Garfunkel, ABBA en The Beatles centraal.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden