TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tina Nijkamp is ervan overtuigd dat het duo niet snel weer samen op televisie te zien zal zijn. ''Nee, die komen echt niet terug op tv. Voorlopig in ieder geval niet. Maar zeg nooit nooit'', aldus Nijkamp.
Ze legt uit waarom ze denkt dat er voorlopig geen nieuw programma van het duo zal verschijnen: ''Nick heeft een hele succesvolle solocarrière. Die single van Simon met Paul de Leeuw is helaas mislukt, daar hebben we nooit meer wat van gehoord. Wat ik me eerder kan voorstellen is dat Simon bijvoorbeeld met Paul de Leeuw nog een programma gaat maken en dan misschien met Kees Tol erbij. En dan met z'n allen zingen.''
''Ik denk dat Nick zich voorlopig op zijn solocarrière gaat storten die gewoon heel goed gaat en gewoon grotere hits heeft dan met Nick en Simon toen de laatste tijd. Dus ik denk dat dat voorlopig niet op de buis komt'', concludeert Tina in haar podcast.
Nick en Simon werkten samen aan verschillende tv-programma's, waaronder de 3 sterren camping, Onmogelijke Duetten en Strandgasten. Daarnaast hebben ze meerdere muzikale programma's met Kees Tol gemaakt. Hierin stonden onder andere Simon & Garfunkel, ABBA en The Beatles centraal.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight