TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor veel mensen zal het weer even wennen zijn om van de piste te glijden op de ski’s of snowboard. Zo ook voor Nicolette van Dam. De presentatrice was net lekker bezig, maar kwam door ‘domme pech’ toch in de lappenmand terecht.
Nicolette is op dit moment op wintersport met haar gezin in Zwitserland, maar zal de piste en de sneeuw voorlopig vanuit haar huisje bekijken. Ze heeft namelijk afgelopen week haar voorste kruisband en meniscus gescheurd.
Op Instagram laat Nicolette weten hoe het ongeval gebeurde. “Nou, dit is wel ff een tegenvallertje. Gescheurde voorste kruisband en meniscus. Skiën ging hartstikke lekker. Waren zo aan het genieten. Pech toen we de skilift uitgingen en ik bleef hangen in de ski’s van de kinderen. Super goede en lieve hulp gehad om beneden te komen."
Skiën zit er dus helaas niet meer in. “Nu verplicht rust… wat ik heel moeilijk vind. Maar gelukkig maken we er altijd overal weer een feestje van.”
Ook haar man, Bas Smit deelt een foto van zijn vrouw op Instagram. “Super zuur, maar onder de indruk van de positieve vibe van Nic want maken het gewoon helemaal gezellig. Merk nu ineens hoeveel Nic wel niet doet in het gezin.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Bert van Leeuwen gaat met Het Familiediner het theater in
13:12Jan Versteegh verlengt samenwerking met Talpa
12:49Lieske tegen Petra in B&B Vol Liefde: 'Ik sta net zo droog als die planten'
11:49Shownieuws: Emma Kok maakt indruk met Michael Jackson-nummer bij André Rieu
11:07Waar is Ymke Wieringa, die groot succes beleefde met Britt Dekker, gebleven?