TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Noraly Beyer en Joost Prinsen hebben een gastrol te pakken in het tweede seizoen van de BNNVARA-serie Nood. Veel aan hun acteerskills hoeven ze niet te doen, want ze spelen een stelletje.
In het echte leven zijn Noraly en Joost al bijna anderhalf jaar een stel, dus voor deze bijrol kunnen ze lekker zichzelf blijven. Het koppel zal in één aflevering te zien zijn, laat BNNVARA weten.
De opnames van het tweede seizoen van Nood zijn inmiddels begonnen. Ook hoofdrolspelers Melody Klaver, Mohammed Elouardani, Jenny Mijnhijmer en Joris Smit komen terug in het nieuwe seizoen.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen. Het eerste seizoen was een succes, dus halverwege dat seizoen werd al bekendgemaakt dat er sowieso een tweede zou komen.
De verwachting is dat het tweede seizoen dit najaar te zien zal zijn bij BNNVARA.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'