TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Noraly Beyer en Joost Prinsen hebben een gastrol te pakken in het tweede seizoen van de BNNVARA-serie Nood. Veel aan hun acteerskills hoeven ze niet te doen, want ze spelen een stelletje.
In het echte leven zijn Noraly en Joost al bijna anderhalf jaar een stel, dus voor deze bijrol kunnen ze lekker zichzelf blijven. Het koppel zal in één aflevering te zien zijn, laat BNNVARA weten.
De opnames van het tweede seizoen van Nood zijn inmiddels begonnen. Ook hoofdrolspelers Melody Klaver, Mohammed Elouardani, Jenny Mijnhijmer en Joris Smit komen terug in het nieuwe seizoen.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen. Het eerste seizoen was een succes, dus halverwege dat seizoen werd al bekendgemaakt dat er sowieso een tweede zou komen.
De verwachting is dat het tweede seizoen dit najaar te zien zal zijn bij BNNVARA.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)