TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Noraly Beyer en Joost Prinsen hebben een gastrol te pakken in het tweede seizoen van de BNNVARA-serie Nood. Veel aan hun acteerskills hoeven ze niet te doen, want ze spelen een stelletje.
In het echte leven zijn Noraly en Joost al bijna anderhalf jaar een stel, dus voor deze bijrol kunnen ze lekker zichzelf blijven. Het koppel zal in één aflevering te zien zijn, laat BNNVARA weten.
De opnames van het tweede seizoen van Nood zijn inmiddels begonnen. Ook hoofdrolspelers Melody Klaver, Mohammed Elouardani, Jenny Mijnhijmer en Joris Smit komen terug in het nieuwe seizoen.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen. Het eerste seizoen was een succes, dus halverwege dat seizoen werd al bekendgemaakt dat er sowieso een tweede zou komen.
De verwachting is dat het tweede seizoen dit najaar te zien zal zijn bij BNNVARA.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade