TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Noraly Beyer en Joost Prinsen hebben een gastrol te pakken in het tweede seizoen van de BNNVARA-serie Nood. Veel aan hun acteerskills hoeven ze niet te doen, want ze spelen een stelletje.
In het echte leven zijn Noraly en Joost al bijna anderhalf jaar een stel, dus voor deze bijrol kunnen ze lekker zichzelf blijven. Het koppel zal in één aflevering te zien zijn, laat BNNVARA weten.
De opnames van het tweede seizoen van Nood zijn inmiddels begonnen. Ook hoofdrolspelers Melody Klaver, Mohammed Elouardani, Jenny Mijnhijmer en Joris Smit komen terug in het nieuwe seizoen.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen. Het eerste seizoen was een succes, dus halverwege dat seizoen werd al bekendgemaakt dat er sowieso een tweede zou komen.
De verwachting is dat het tweede seizoen dit najaar te zien zal zijn bij BNNVARA.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!