TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Noraly Beyer en Joost Prinsen hebben een gastrol te pakken in het tweede seizoen van de BNNVARA-serie Nood. Veel aan hun acteerskills hoeven ze niet te doen, want ze spelen een stelletje.
In het echte leven zijn Noraly en Joost al bijna anderhalf jaar een stel, dus voor deze bijrol kunnen ze lekker zichzelf blijven. Het koppel zal in één aflevering te zien zijn, laat BNNVARA weten.
De opnames van het tweede seizoen van Nood zijn inmiddels begonnen. Ook hoofdrolspelers Melody Klaver, Mohammed Elouardani, Jenny Mijnhijmer en Joris Smit komen terug in het nieuwe seizoen.
In de serie Nood vormen fictieve telefoongesprekken vanuit de 112-meldkamer de rode draad. Onder grote druk moeten vier centralisten de meest heftige noodgevallen afhandelen. Het eerste seizoen was een succes, dus halverwege dat seizoen werd al bekendgemaakt dat er sowieso een tweede zou komen.
De verwachting is dat het tweede seizoen dit najaar te zien zal zijn bij BNNVARA.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari