TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard zegt Numidia dat ze heel graag wil meedoen aan het Eurovisie Songfestival. ''Dat is een kinderdroom voor mij die uit moét komen'', zegt ze erover. ''Ik ga wel een liedje insturen'', laat de zangeres weten. Numidia is al jarenlang fan van het Songfestival. Ze heeft nog tot 30 september de tijd om een liedje in te zenden. Naar verwachting wordt half december bekendgemaakt wie ons land gaat vertegenwoordigen in Zweden volgend jaar.
Beste Zangers-kijkers waren laaiend enthousiast na het optreden van Numidia afgelopen zaterdag. Zanger Duncan Laurence mocht naast presentator Jan Smit plaatsnemen op de bank, om verrast te worden door de overige artiesten. Numidia zong daar één van zijn grootste hits Arcade, waarmee Laurence in 2019 het Eurovisie Songfestival won. Haar optreden kon op heel veel lof rekenen van de kijkers.
Na haar performance lieten veel Beste Zangers-kijkers al weten dat Numidia de ultieme keuze zou zijn om ons land te vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Heb je haar prachtige optreden in Beste Zangers van afgelopen zaterdag gemist? Hieronder kun je de video bekijken.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen