TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na een succesvol tweede seizoen van Boerderij van Dorst en haar bijzondere gesprekken met gasten, is het nu tijd om Raven van Dorst zelf eens aan het woord te laten. De muzikant en presentator is namelijk de vijfde gast in Zomergasten.
“Mijn avond wordt een ode aan de einzelgänger en de rebel," zegt Raven. "Aan mensen die de wereld een stuk kleurrijker en vrijer hebben gemaakt en ook mij op een of andere manier hebben weten te inspireren. Door expliciet zichzelf te zijn, door op te staan voor hun idealen, of door simpelweg bloedirritant en tegendraads te zijn. We gaan het anders-zijn omarmen en vieren!”
Raven had de afgelopen jaren veel succes met haar eigen programma’s Nachtdieren en Boerderij van Dorst. Kijkers waren vooral lovend over de gesprekken en de natuurlijke omgang die ze had met haar gasten op de boerderij. Onlangs maakte Raven al bekend dat we in oktober het derde seizoen kunnen verwachten.
Andere gasten die dit seizoen aanschuiven bij Janine Abbring zijn presentator Humberto Tan, Econoom en socioloog Sandra Philippen, Journalist Derk Sauer en schrijfster Lieke Marsman.
De uitzending van Zomergasten met Raven van Dorst is op zondag 21 augustus om 20:20 uur te zien op NPO2
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027