TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Namelijk die van filmster!
Oos en zijn zoons Camiel en Silvian hebben namelijk een rol te pakken in de nieuwe film Augurk aan Zee waarvoor ook opnames zijn in hun fabriek.
De komedie gaat over een arbeider in een augurkenfabriek die onverwacht een resort op Bonaire erft. De film is geschreven door Martin van Waardenberg en wordt geregisseerd door Frank Lammers.
Lees ook: Oos Kesbeke vertelt of er een nieuw seizoen van De Augurkenkoning komt
De hoofdrollen worden vertolkt door Tibor Lukács, Jelka van Houten, Monic Hendrickx, Olga Zuiderhoek en Tim Haars. Daarnaast zijn er ook rollen weggelegd voor Rico Verhoeven, Oussama Ahammoud en Willem de Bruin.
De film Augurk aan Zee is eind dit jaar te zien in de bioscoop. Of de film daarna ook te zien is bij een streamingdienst is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?