TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Manifest Stenenkoorts staat hij drie jonge Zwolse journalisten bij die zich gaan buigen over diverse vragen die in het hoofd spoken van starters.
Kan ik ooit een huis kopen? Kom ik er ooit tussen op de woningmarkt of heb ik de boot gemist? Deze vragen zingen mogelijk dagelijks rond in het hoofd van starters, die maar moeilijk aan een huis kunnen komen. De drie jonge Zwolse journalisten Elisabeth van Kleef, Roy Zwier en Manne Havinga willen daar wat aan doen en zoeken in het nieuwe BNNVARA-programma Manifest Stenenkoorts uit wat er moet veranderen om de woningmarkt weer toegankelijk te maken.
Ervaren presentator Patrick Lodiers staat hen bij en legt uiteindelijk hun bevindingen voor aan deskundigen, zoals Maxime Verhagen, Cindy Cremer en Hugo de Jonge. Hoe kijken zij namelijk aan tegen de woningmarkt? En is het in andere landen ook zo'n probleem of kunnen we juist daarvan leren?
De vierdelige docureeks Manifest Stenenkoorts is op 6, 7, 8 en 9 juni om 22:20 uur te zien op NPO2.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows