TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zondagavond heeft Paul Witteman afscheid genomen van zijn geliefde muziekprogramma Podium Witteman. En dat viel hem toch een beetje zwaar.
Witteman werd tijdens zijn laatste uitzending op verschillende manieren bedankt door de makers en kijkers. Zo werd er speciaal voor hem een aria gezongen en kreeg hij een staande ovatie van het aanwezige publiek. "Dit is een moeilijke avond voor mij", aldus de presentator.
Lees ook: Paul Witteman stopt met Podium Witteman
Aan het einde van de aflevering moest Witteman even zoeken naar de juiste woorden. "Wat zeg je nou op het einde van zo'n uitzending. Het was voor mij het mooiste programma van de wereld. Uit de grond van mijn hart zeg ik dus: dank jullie wel allemaal."
De presentator wist ook te melden dat Podium Witteman in ieder geval niet stopt door zijn vertrek. "In september is dit klassieke muziekprogramma weer op de zondagavond te zien. En dan ga ik zeker kijken."
Durft Hélène Hendriks Lil' Kleine uit te nodigen in De Oranjezomer?
10:51Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee