TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na de opnames van het programma had ze psychologische hulp nodig.
Dat de zangeres vroeger gepest werd, steekt ze niet onder stoelen of banken. Thuis had ze het fijn, maar op school werd ze flink gepest. Ze vertelt aan Raven van Dorst dat dit kwam doordat ze 'anders was'. "Ik was jongensachtig", stelt ze. Haar pestkop heeft ze nog helder voor de geest. "Er was een jongen in de klas die schold mij uit, en zei: 'Je bent lelijk'. Dat altijd."
De term lelijk heeft grote impact gehad op Francis en dat is nog tot op de dag van vandaag een moeilijk punt voor haar. Ze bood mensen ook geld om maar met haar te spelen.
En haar deelname aan De Verraders heeft dit verleden opgerakeld. "Door dat programma werd dat hele pestverleden wel weer getriggerd, omdat er achter je rug om dingen worden gezegd over je." Toch werkte het helend want ze besloot het probleem aan te pakken. "Daar heb ik hulp bij gezocht van een psycholoog. Ik heb steeds meer maling aan wat andere mensen van mij vinden. Dat ga ik steeds beter leren", aldus Francis.
Boerderij van Dorst van BNNVARA is elke woensdag om 20.30 uur bij NPO 3 te zien.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene