TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na de opnames van het programma had ze psychologische hulp nodig.
Dat de zangeres vroeger gepest werd, steekt ze niet onder stoelen of banken. Thuis had ze het fijn, maar op school werd ze flink gepest. Ze vertelt aan Raven van Dorst dat dit kwam doordat ze 'anders was'. "Ik was jongensachtig", stelt ze. Haar pestkop heeft ze nog helder voor de geest. "Er was een jongen in de klas die schold mij uit, en zei: 'Je bent lelijk'. Dat altijd."
De term lelijk heeft grote impact gehad op Francis en dat is nog tot op de dag van vandaag een moeilijk punt voor haar. Ze bood mensen ook geld om maar met haar te spelen.
En haar deelname aan De Verraders heeft dit verleden opgerakeld. "Door dat programma werd dat hele pestverleden wel weer getriggerd, omdat er achter je rug om dingen worden gezegd over je." Toch werkte het helend want ze besloot het probleem aan te pakken. "Daar heb ik hulp bij gezocht van een psycholoog. Ik heb steeds meer maling aan wat andere mensen van mij vinden. Dat ga ik steeds beter leren", aldus Francis.
Boerderij van Dorst van BNNVARA is elke woensdag om 20.30 uur bij NPO 3 te zien.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen