TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Shownieuws bracht het nieuws vrijdag, waarna RTL Boulevard naar buiten bracht dat ook zij bronnen hebben die het nieuws bevestigen.
Het Openbaar Ministerie heeft laten weten dat er een zestigjarige man uit Ommel is aangehouden vanwege een mishandeling, maar bevestigt niet dat het inderdaad om Peter gaat. "Verdachte heeft toen een nacht in de cel gezeten", zegt een zegsman van het OM tegen RTL Boulevard. Het incident zou op 29 mei zijn geweest. De verdachte heeft maar kort vastgezeten, maar de zaak komt wel voor de rechter, namelijk op 12 augustus. "Over de wijze van mishandeling kunnen we niks zeggen, dat lichten we toe op de zitting", aldus het OM.
Volgens Peter en Nicol klopt er niks van de berichtgeving, zo impliceren ze allebei via hun social media-accounts.
Dit bericht op Instagram bekijken
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside