TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
En dat ongenoegen steekt hij duidelijk niet onder stoelen of banken.
RTL Boulevard-verslaggever Aran Bade reisde donderdag vol goede moed af naar Utrecht om aanwezig te kunnen zijn bij de première van Yamas, een nieuwe Nederlandse film waarin Gordon een klein rolletje vertolkt. Hij hoopte daar de zanger even te kunnen spreken, maar die moest er op zijn beurt niets van weten.
"We zijn waarschijnlijk te kritisch geweest. Ik heb iets gezegd blijkbaar dat hij labiel was", legde Aran dan ook uit aan de camera's. "Nou ja, dat is ook wel zo, want hij wil dus niet meer met ons praten, omdat we dat hebben gezegd."
En inderdaad, aan die woorden van Aran is niets gelogen. Vervolgens zagen kijkers een fragment waarin Aran een poging doet om Gordon aan het praten te krijgen. De entertainer lijkt het te willen negeren, maar op een gegeven moment kan dat niet meer. En dan is hij er klaar mee: "Jij noemde mij toch labiel op televisie? Dan moet jij niet met mij praten", aldus Gordon. Aran wil daar het fijne van weten: "Waarom niet?" Gordon is daar duidelijk over: "Omdat ik dat zeg."
Benieuwd wat er vervolgens gebeurt? Bekijk hieronder de complete video!
RTL Boulevard is dagelijks om 18:35 uur te zien op RTL4.
Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
06:47Vanavond op TV: Frontlinie, André Hazes: En nu ..., The Punisher
23:59BOE! De Halloween-special van LOL: Last One Laughing is nu te zien op Prime Video
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
