TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
En dat ongenoegen steekt hij duidelijk niet onder stoelen of banken.
RTL Boulevard-verslaggever Aran Bade reisde donderdag vol goede moed af naar Utrecht om aanwezig te kunnen zijn bij de première van Yamas, een nieuwe Nederlandse film waarin Gordon een klein rolletje vertolkt. Hij hoopte daar de zanger even te kunnen spreken, maar die moest er op zijn beurt niets van weten.
"We zijn waarschijnlijk te kritisch geweest. Ik heb iets gezegd blijkbaar dat hij labiel was", legde Aran dan ook uit aan de camera's. "Nou ja, dat is ook wel zo, want hij wil dus niet meer met ons praten, omdat we dat hebben gezegd."
En inderdaad, aan die woorden van Aran is niets gelogen. Vervolgens zagen kijkers een fragment waarin Aran een poging doet om Gordon aan het praten te krijgen. De entertainer lijkt het te willen negeren, maar op een gegeven moment kan dat niet meer. En dan is hij er klaar mee: "Jij noemde mij toch labiel op televisie? Dan moet jij niet met mij praten", aldus Gordon. Aran wil daar het fijne van weten: "Waarom niet?" Gordon is daar duidelijk over: "Omdat ik dat zeg."
Benieuwd wat er vervolgens gebeurt? Bekijk hieronder de complete video!
RTL Boulevard is dagelijks om 18:35 uur te zien op RTL4.
Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)