TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
''Er zit weer iets''. Die woorden van de arts wilde ik niet opnieuw horen, maar helaas sprak hij ze wel uit'', schrijft Art op Instagram. ''Na mijn eerdere stembandproblemen, waarbij ik mijn werk een tijd moest neerleggen, had ik gehoopt dit hoofdstuk voorgoed af te sluiten. Helaas is er nu een granuloom geconstateerd dat tegen mijn andere stemband drukt, wat opnieuw een operatie noodzakelijk maakt'', aldus de presentator.
Art deelt dat hij door deze operatie zijn werkzaamheden bij Talpa en BNR-Nieuwsradio tijdelijk moet neerleggen. ''Natuurlijk een flinke teleurstelling, maar ik heb het volste vertrouwen in het medische team en kijk ernaar uit om na mijn herstel weer aan de slag te gaan.''
Rooijakkers moest in 2022 ook al noodgedwongen zijn werk neerleggen toen hij meerdere malen onder het mes moest vanwege poliepen op zijn stembanden. Na deze operaties mocht hij 100 dagen niet praten om zijn stembanden rust te geven.
Nu moet hij opnieuw een tijdje zijn werkzaamheden neerleggen door een operatie aan zijn andere stemband. Flink balen voor hem, want hij was nog maar net begonnen als presentator van het nieuwe SBS6-programma Nieuws van de Dag.
Rooijakkers presenteert het actualiteitenprogramma afwisselend met Malou Petter. Volgens RTL Boulevard is Talpa op zoek naar een vervanger voor Art. "We vinden het heel jammer dat Art door zijn gezondheid de komende tijd Nieuws van de Dag niet kan presenteren, maar zijn gezondheid gaat vanzelfsprekend te allen tijde voor. We wensen Art veel beterschap", aldus een woordvoerder van Talpa.
De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?
09:39Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island