TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De kunsthistorica en presentatrice ’Sis’ overleed op 77-jarige leeftijd, twee dagen nadat ze vanwege een val in haar woning in een Utrechts ziekenhuis was opgenomen. De bijnaam Sis kreeg Mary van Maarten en is een afkorting van het Engelse woord ’sister’.
In Maarten van Rossem - De Podcast onthult Maarten nu dat er doorgegaan wordt met het programma. "Mijn broer en ik hebben toestemming gekregen om door te gaan." Toch zal niet alles hetzelfde zijn. De historicus laat weten dat het wel 'in een licht gewijzigde vorm' zal zijn. "Je hebt sowieso mensen die zeggen: het wordt niks zonder zijn zuster." Dit is iets wat Maarten ook liever niet wilde, maar volgens hem is het nu eenmaal zo en daarmee moet geleefd worden volgens de historicus.
Er zijn verschillende vergaderingen geweest om te kijken hoe het programma, dat al sinds 2015 loopt, verder uitgevoerd gaat worden. De locaties zijn wel al grotendeels bekend en eind september wordt er gestart met de opnames.
Licht gewijzigde vorm
Opnames
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel