TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De kunsthistorica en presentatrice ’Sis’ overleed op 77-jarige leeftijd, twee dagen nadat ze vanwege een val in haar woning in een Utrechts ziekenhuis was opgenomen. De bijnaam Sis kreeg Mary van Maarten en is een afkorting van het Engelse woord ’sister’.
In Maarten van Rossem - De Podcast onthult Maarten nu dat er doorgegaan wordt met het programma. "Mijn broer en ik hebben toestemming gekregen om door te gaan." Toch zal niet alles hetzelfde zijn. De historicus laat weten dat het wel 'in een licht gewijzigde vorm' zal zijn. "Je hebt sowieso mensen die zeggen: het wordt niks zonder zijn zuster." Dit is iets wat Maarten ook liever niet wilde, maar volgens hem is het nu eenmaal zo en daarmee moet geleefd worden volgens de historicus.
Er zijn verschillende vergaderingen geweest om te kijken hoe het programma, dat al sinds 2015 loopt, verder uitgevoerd gaat worden. De locaties zijn wel al grotendeels bekend en eind september wordt er gestart met de opnames.
Licht gewijzigde vorm
Opnames
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'