TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De kunsthistorica en presentatrice ’Sis’ overleed op 77-jarige leeftijd, twee dagen nadat ze vanwege een val in haar woning in een Utrechts ziekenhuis was opgenomen. De bijnaam Sis kreeg Mary van Maarten en is een afkorting van het Engelse woord ’sister’.
In Maarten van Rossem - De Podcast onthult Maarten nu dat er doorgegaan wordt met het programma. "Mijn broer en ik hebben toestemming gekregen om door te gaan." Toch zal niet alles hetzelfde zijn. De historicus laat weten dat het wel 'in een licht gewijzigde vorm' zal zijn. "Je hebt sowieso mensen die zeggen: het wordt niks zonder zijn zuster." Dit is iets wat Maarten ook liever niet wilde, maar volgens hem is het nu eenmaal zo en daarmee moet geleefd worden volgens de historicus.
Er zijn verschillende vergaderingen geweest om te kijken hoe het programma, dat al sinds 2015 loopt, verder uitgevoerd gaat worden. De locaties zijn wel al grotendeels bekend en eind september wordt er gestart met de opnames.
Licht gewijzigde vorm
Opnames
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers