TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De kunsthistorica en presentatrice ’Sis’ overleed op 77-jarige leeftijd, twee dagen nadat ze vanwege een val in haar woning in een Utrechts ziekenhuis was opgenomen. De bijnaam Sis kreeg Mary van Maarten en is een afkorting van het Engelse woord ’sister’.
In Maarten van Rossem - De Podcast onthult Maarten nu dat er doorgegaan wordt met het programma. "Mijn broer en ik hebben toestemming gekregen om door te gaan." Toch zal niet alles hetzelfde zijn. De historicus laat weten dat het wel 'in een licht gewijzigde vorm' zal zijn. "Je hebt sowieso mensen die zeggen: het wordt niks zonder zijn zuster." Dit is iets wat Maarten ook liever niet wilde, maar volgens hem is het nu eenmaal zo en daarmee moet geleefd worden volgens de historicus.
Er zijn verschillende vergaderingen geweest om te kijken hoe het programma, dat al sinds 2015 loopt, verder uitgevoerd gaat worden. De locaties zijn wel al grotendeels bekend en eind september wordt er gestart met de opnames.
Licht gewijzigde vorm
Opnames
Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Eurotrip
09:29Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'