TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ook in september dit jaar maakte ze een gewelddadige aanval mee. Twee minderjarige jongens mishandelden haar voor de ogen van haar vierjarige zoontje.
Op Instagram schrijft de The Real Housewives of Amsterdam-ster: "Ik was aan het dineren na de lancering van The Real Housewives of Amsterdam en er zijn twee mannen mijn woning binnengedrongen terwijl mijn twee babysitters en Alexander gewoon thuis waren." Ze vertelt dat ze pas een week weer in haar huis woonde na de vorige aanval. "De babysitters zijn bedreigd en de twee mannen zijn regelrecht op mijn kast afgelopen waar diverse dure spullen in lagen", vervolgt ze haar verhaal.
Ze vertelt dat er voor ongeveer 200.000 euro aan spullen is meegenomen en deelt een lijst met items die ze mist. Ze voegt aan haar verhaal toe dat het belangrijkste is dat haar zoon Alexander en de twee babysitters ongedeerd zijn. De babysitters zijn wel geschrokken, maar haar zoon is door alles heen geslapen.
The Real Housewives of Amsterdam, waarin Tamara te zien is, is vanaf 28 november te zien bij Videoland.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd