TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ook in september dit jaar maakte ze een gewelddadige aanval mee. Twee minderjarige jongens mishandelden haar voor de ogen van haar vierjarige zoontje.
Op Instagram schrijft de The Real Housewives of Amsterdam-ster: "Ik was aan het dineren na de lancering van The Real Housewives of Amsterdam en er zijn twee mannen mijn woning binnengedrongen terwijl mijn twee babysitters en Alexander gewoon thuis waren." Ze vertelt dat ze pas een week weer in haar huis woonde na de vorige aanval. "De babysitters zijn bedreigd en de twee mannen zijn regelrecht op mijn kast afgelopen waar diverse dure spullen in lagen", vervolgt ze haar verhaal.
Ze vertelt dat er voor ongeveer 200.000 euro aan spullen is meegenomen en deelt een lijst met items die ze mist. Ze voegt aan haar verhaal toe dat het belangrijkste is dat haar zoon Alexander en de twee babysitters ongedeerd zijn. De babysitters zijn wel geschrokken, maar haar zoon is door alles heen geslapen.
The Real Housewives of Amsterdam, waarin Tamara te zien is, is vanaf 28 november te zien bij Videoland.
Zien: Zo maakt bekend Nederland zich op voor het 61e Gouden Televizier-Ring Gala
18:19Britt Dekker komt met paard naar Gouden Televizier-Ring Gala
15:46Jan Versteegh uit de kleren in aanloop naar Gouden Televizier-Ring Gala
15:23Vierde seizoen voor Grannies van Amsterdam: 'Nu komen we ergens!'
15:11SBS strikt dochter Jan des Bouvrie voor nieuwe realityserie Daar zijn ze weer