TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ook in september dit jaar maakte ze een gewelddadige aanval mee. Twee minderjarige jongens mishandelden haar voor de ogen van haar vierjarige zoontje.
Op Instagram schrijft de The Real Housewives of Amsterdam-ster: "Ik was aan het dineren na de lancering van The Real Housewives of Amsterdam en er zijn twee mannen mijn woning binnengedrongen terwijl mijn twee babysitters en Alexander gewoon thuis waren." Ze vertelt dat ze pas een week weer in haar huis woonde na de vorige aanval. "De babysitters zijn bedreigd en de twee mannen zijn regelrecht op mijn kast afgelopen waar diverse dure spullen in lagen", vervolgt ze haar verhaal.
Ze vertelt dat er voor ongeveer 200.000 euro aan spullen is meegenomen en deelt een lijst met items die ze mist. Ze voegt aan haar verhaal toe dat het belangrijkste is dat haar zoon Alexander en de twee babysitters ongedeerd zijn. De babysitters zijn wel geschrokken, maar haar zoon is door alles heen geslapen.
The Real Housewives of Amsterdam, waarin Tamara te zien is, is vanaf 28 november te zien bij Videoland.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne