TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Britt Dekker was dinsdagavond te gast in de talkshow van Renze Klamer op RTL 4 om te vertellen over haar nieuwe bioscoopfilm Silverstar. En dat gesprek nam een hele andere wending dan Renze van tevoren had verwacht.
Natuurlijk draait alles om paarden in de nieuwe film van Britt. Ze vond het daarom erg jammer dat haar eigen paradepaardje - George - niet zo'n grote rol kon spelen, omdat hij 'in het dekseizoen zit'. "George denkt alleen maar aan dekken op dit moment. Elk object is een potentieel." Renze vroeg daarop door en ineens nam het gesprek een hele andere wending.
De talkshowhost vroeg zich af hoe lang zo'n dekseizoen duurt bij paarden. "Van februari tot augustus en dan dekken ze om de dag. Lekker de druk eraf", antwoordde Britt enthousiast. Toen Renze opmerkte dat je op zo'n moment dan 'eigenlijk verder niks aan het paard hebt' had Britt haar woordje klaar. "Jawel, want jij kan toch ook dekken en werken tegelijk?" Dat moment zorgde voor rode oortjes bij de presentator en een lach op de gezichten van de tafelgasten en het publiek.
Bekijk het hilarische moment in de onderstaande video.
Winter Vol Liefde-Judith vertelt over haar contacten met de deelnemers die voor haar kwamen
10:04Dochter van Een Huis Vol-familie Wildeman verrast moeder met tatoeage
09:35Video: Shownieuws-tafel reageert op comeback van Suzan en Freek
09:10Dit vinden kijkers van de komst van een allesbepalend flesje in De Verraders
08:46De TV van gisteren: Verraders-streken blijven scoren op de vrijdagavond