TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Britt Dekker was dinsdagavond te gast in de talkshow van Renze Klamer op RTL 4 om te vertellen over haar nieuwe bioscoopfilm Silverstar. En dat gesprek nam een hele andere wending dan Renze van tevoren had verwacht.
Natuurlijk draait alles om paarden in de nieuwe film van Britt. Ze vond het daarom erg jammer dat haar eigen paradepaardje - George - niet zo'n grote rol kon spelen, omdat hij 'in het dekseizoen zit'. "George denkt alleen maar aan dekken op dit moment. Elk object is een potentieel." Renze vroeg daarop door en ineens nam het gesprek een hele andere wending.
De talkshowhost vroeg zich af hoe lang zo'n dekseizoen duurt bij paarden. "Van februari tot augustus en dan dekken ze om de dag. Lekker de druk eraf", antwoordde Britt enthousiast. Toen Renze opmerkte dat je op zo'n moment dan 'eigenlijk verder niks aan het paard hebt' had Britt haar woordje klaar. "Jawel, want jij kan toch ook dekken en werken tegelijk?" Dat moment zorgde voor rode oortjes bij de presentator en een lach op de gezichten van de tafelgasten en het publiek.
Bekijk het hilarische moment in de onderstaande video.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'