TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Renze Klamer heeft het zo naar z'n zin bij RTL dat hij zijn contract heeft verlengd.
Dat vertelde hij zondag bij Humberto à Paris.
De presentator blijft in ieder geval de komende drie jaar programma's maken bij de zender. "Ik had het wel steeds iets meer naar m'n zin."
Lees ook: Nieuw seizoen van Het Onbekende dit najaar te zien
Normaal gesproken tekent hij liever voor een kortere periode bij, maar de samenwerking voelt zo goed dat hij het risico wel aandurft. "Het groeide bij mij en ook bij RTL en we dachten: we willen wel iets langer een verbintenis met elkaar aangaan. Dus we hebben nu afgesproken dat ik in ieder geval nog drie jaar blijf."
Renze presenteert op dit moment zijn gelijknamige talkshow en de spelshow Het Onbekende bij de zender. Wie weet waar we hem de komende drie jaar nog meer in gaan zien.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken