TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Renze Klamer heeft het zo naar z'n zin bij RTL dat hij zijn contract heeft verlengd.
Dat vertelde hij zondag bij Humberto à Paris.
De presentator blijft in ieder geval de komende drie jaar programma's maken bij de zender. "Ik had het wel steeds iets meer naar m'n zin."
Lees ook: Nieuw seizoen van Het Onbekende dit najaar te zien
Normaal gesproken tekent hij liever voor een kortere periode bij, maar de samenwerking voelt zo goed dat hij het risico wel aandurft. "Het groeide bij mij en ook bij RTL en we dachten: we willen wel iets langer een verbintenis met elkaar aangaan. Dus we hebben nu afgesproken dat ik in ieder geval nog drie jaar blijf."
Renze presenteert op dit moment zijn gelijknamige talkshow en de spelshow Het Onbekende bij de zender. Wie weet waar we hem de komende drie jaar nog meer in gaan zien.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'