TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Renze Klamer heeft het zo naar z'n zin bij RTL dat hij zijn contract heeft verlengd.
Dat vertelde hij zondag bij Humberto à Paris.
De presentator blijft in ieder geval de komende drie jaar programma's maken bij de zender. "Ik had het wel steeds iets meer naar m'n zin."
Lees ook: Nieuw seizoen van Het Onbekende dit najaar te zien
Normaal gesproken tekent hij liever voor een kortere periode bij, maar de samenwerking voelt zo goed dat hij het risico wel aandurft. "Het groeide bij mij en ook bij RTL en we dachten: we willen wel iets langer een verbintenis met elkaar aangaan. Dus we hebben nu afgesproken dat ik in ieder geval nog drie jaar blijf."
Renze presenteert op dit moment zijn gelijknamige talkshow en de spelshow Het Onbekende bij de zender. Wie weet waar we hem de komende drie jaar nog meer in gaan zien.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats