TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Renze Klamer heeft het zo naar z'n zin bij RTL dat hij zijn contract heeft verlengd.
Dat vertelde hij zondag bij Humberto à Paris.
De presentator blijft in ieder geval de komende drie jaar programma's maken bij de zender. "Ik had het wel steeds iets meer naar m'n zin."
Lees ook: Nieuw seizoen van Het Onbekende dit najaar te zien
Normaal gesproken tekent hij liever voor een kortere periode bij, maar de samenwerking voelt zo goed dat hij het risico wel aandurft. "Het groeide bij mij en ook bij RTL en we dachten: we willen wel iets langer een verbintenis met elkaar aangaan. Dus we hebben nu afgesproken dat ik in ieder geval nog drie jaar blijf."
Renze presenteert op dit moment zijn gelijknamige talkshow en de spelshow Het Onbekende bij de zender. Wie weet waar we hem de komende drie jaar nog meer in gaan zien.
Partnerbijdrage
Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind
13:23Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling