TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Grote kans dat Richard Groenendijk deze week weer gewoon op het toneel staat. Dat laat de cabaretier op zijn Instagram weten.
Vorige week had Richard nog de pech om een dag voor de start van zijn tournee positief te testen op corona en moest hij daardoor de hele boel afblazen, maar inmiddels gaat het een stuk beter met hem.
“Als ik me zo goed blijf voelen als vandaag sta ik woensdag weer gewoon op het toneel hoor! Het gaat echt stúkken beter en ik heb vrijwel geen klachten meer. Zo blij.”
De cabaretier kan tijdens zijn eerste voorstellingen meteen op volle zalen rekenen, want kaarten in Delft en Gouda zijn al uitverkocht. Voor het optreden in Enschede roept Richard zijn volgers op met z’n allen de rit naar het oosten te maken. “De zaal zit nog maar voor een derde vol dus ik zou zeggen; huur een bus met de hele straat, smeer wat broodjes voor onderweg en dan zie ik jullie daar!”
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond