TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De presentator verruilt Ziggo Sport voor Viaplay, waar hij zich ook weer met Formule 1 gaat bezighouden.
"Na een aantal geweldige jaren bij Ziggo Sport wordt het tijd voor een volgende stap. De komende jaren wordt het nog spannender in de Formule 1 en dan is het geweldig om met Viaplay zo dicht op het vuur te zitten", aldus Rob.
Viaplay breidt de programmering rond de Formule 1 uit met nieuwe shows op de vrijdag, zondag en maandag die de presentator voor zijn rekening mag nemen. Daarnaast gaat hij ook verschillende specials maken.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker