TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Drie jaar geleden werd Rob Kemps door SBS6 verwelkomd als nieuwe presentator. Hij presenteerde diverse programma's voor de zender, maar heeft zijn vaste samenwerking met SBS6 dit jaar niet verlengd. Dat blijkt uit een interview van Kemps met De Telegraaf.
In juni van dit jaar liep het tv-contract van Kemps af en daar werd geen vast vervolg aan gegeven. Hij is niet langer in vaste dienst bij SBS6, maar blijft wel als freelancer tv-programma's maken voor de zender. Kemps is niet het enige SBS6-gezicht dat is overgestapt naar freelance werk. Presentatoren Winston Gerschtanowitz en Gordon gingen hem voor.
Rob Kemps heeft verschillende programma's gepresenteerd voor SBS6, waaronder spelshow The Wheel en interviewprogramma De 10 Vragen. Ook viel hij één seizoen in voor Linda de Mol bij Ik Hou Van Holland en maakte hij samen met zanger Bouke Scholten het programma My Tribute to Elvis.
Vanaf zaterdag 17 augustus is hij naast Airen Mylene en Klaas van der Eerden te zien als teamcaptain in het nieuwe spelprogramma 30 Seconds. ''Dat was een feestje om te doen. Ik hoop vurig op een tweede seizoen. Voor de rest staan er nog ideeën uit maar niets is concreet'', zegt Rob tegen de Telegraaf.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie