TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Drie jaar geleden werd Rob Kemps door SBS6 verwelkomd als nieuwe presentator. Hij presenteerde diverse programma's voor de zender, maar heeft zijn vaste samenwerking met SBS6 dit jaar niet verlengd. Dat blijkt uit een interview van Kemps met De Telegraaf.
In juni van dit jaar liep het tv-contract van Kemps af en daar werd geen vast vervolg aan gegeven. Hij is niet langer in vaste dienst bij SBS6, maar blijft wel als freelancer tv-programma's maken voor de zender. Kemps is niet het enige SBS6-gezicht dat is overgestapt naar freelance werk. Presentatoren Winston Gerschtanowitz en Gordon gingen hem voor.
Rob Kemps heeft verschillende programma's gepresenteerd voor SBS6, waaronder spelshow The Wheel en interviewprogramma De 10 Vragen. Ook viel hij één seizoen in voor Linda de Mol bij Ik Hou Van Holland en maakte hij samen met zanger Bouke Scholten het programma My Tribute to Elvis.
Vanaf zaterdag 17 augustus is hij naast Airen Mylene en Klaas van der Eerden te zien als teamcaptain in het nieuwe spelprogramma 30 Seconds. ''Dat was een feestje om te doen. Ik hoop vurig op een tweede seizoen. Voor de rest staan er nog ideeën uit maar niets is concreet'', zegt Rob tegen de Telegraaf.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie