TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Bij de start van het huidige seizoen Expeditie Robinson bleek al dat Eilandpraat met Luuk Ikink niet meer terugkeert. Maar dat betekent niet dat RTL de afvallers van de survivalshow niet langer aan de tand voelt.
De kijkcijfers van Eilandpraat waren tijdens de voorgaande All Stars editie zo laag dat het niet loonde een nieuw seizoen te bestellen. Als alternatief hebben de makers nu de vodcast Back2base. Een vodcast, een afkorting voor 'video podcast', is een stuk minder prijzig dan een compleet studioprogramma met decor en publiek zoals Ikinks Eilandpraat.
Bij Eilandpraat viel al op dat Luuk nooit zelf had meegedaan en dus ook niet aan den lijve had ondervonden hoe het is om de proeven, de elementen en het onderlinge gekonkel te doorstaan. Back2base heeft Ferry Doedens als presentator en hij is een echte ervaringsdeskundige: de acteur ging tweemaal op expeditie en wist het in het All-Stars seizoen zelfs tot de finale te schoppen. Gewapend met deze kennis ontvangt Doedens afvallers en oud-deelnemers uit vorige seizoenen.
Expeditie Robinson: Back2Base is vanaf maandag 19 september om 22:00 uur te zien op de website van RTL.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'