TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Bij de start van het huidige seizoen Expeditie Robinson bleek al dat Eilandpraat met Luuk Ikink niet meer terugkeert. Maar dat betekent niet dat RTL de afvallers van de survivalshow niet langer aan de tand voelt.
De kijkcijfers van Eilandpraat waren tijdens de voorgaande All Stars editie zo laag dat het niet loonde een nieuw seizoen te bestellen. Als alternatief hebben de makers nu de vodcast Back2base. Een vodcast, een afkorting voor 'video podcast', is een stuk minder prijzig dan een compleet studioprogramma met decor en publiek zoals Ikinks Eilandpraat.
Bij Eilandpraat viel al op dat Luuk nooit zelf had meegedaan en dus ook niet aan den lijve had ondervonden hoe het is om de proeven, de elementen en het onderlinge gekonkel te doorstaan. Back2base heeft Ferry Doedens als presentator en hij is een echte ervaringsdeskundige: de acteur ging tweemaal op expeditie en wist het in het All-Stars seizoen zelfs tot de finale te schoppen. Gewapend met deze kennis ontvangt Doedens afvallers en oud-deelnemers uit vorige seizoenen.
Expeditie Robinson: Back2Base is vanaf maandag 19 september om 22:00 uur te zien op de website van RTL.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland