TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertellen ze op Instagram.
De eerste beelden tonen een hoop emotie bij S10. "Ik wil het echt niet doen. Ik voel aan alles dat ik het niet meer wil", klinkt het op een emotioneel moment uit de mond van de zangeres. We zien stukken van het Songfestival, van Taarten van Abel en ook gelukkige momenten met haar goede vriendin en zangeres Froukje.
Meermaals deelde S10 openhartig verhalen uit haar vroege jeugd en over haar psychische problemen in haar muziek. De makers Linda Hakeboom en Rolf Hartogensis hopen vooral het groeiende aantal jongeren dat kampt met mentale problemen bespreekbaar te maken met deze documentaire.
De documentaire wordt uitgezonden door de EO in de Europese Week van de Mentale Gezondheid. S10-dat het goed blijft gaan met mij wordt woensdag 22 mei uitgezonden op NPO3. De film is vanaf maandag 20 mei te zien op NPO Start.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire