TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertellen ze op Instagram.
De eerste beelden tonen een hoop emotie bij S10. "Ik wil het echt niet doen. Ik voel aan alles dat ik het niet meer wil", klinkt het op een emotioneel moment uit de mond van de zangeres. We zien stukken van het Songfestival, van Taarten van Abel en ook gelukkige momenten met haar goede vriendin en zangeres Froukje.
Meermaals deelde S10 openhartig verhalen uit haar vroege jeugd en over haar psychische problemen in haar muziek. De makers Linda Hakeboom en Rolf Hartogensis hopen vooral het groeiende aantal jongeren dat kampt met mentale problemen bespreekbaar te maken met deze documentaire.
De documentaire wordt uitgezonden door de EO in de Europese Week van de Mentale Gezondheid. S10-dat het goed blijft gaan met mij wordt woensdag 22 mei uitgezonden op NPO3. De film is vanaf maandag 20 mei te zien op NPO Start.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv