TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertellen ze op Instagram.
De eerste beelden tonen een hoop emotie bij S10. "Ik wil het echt niet doen. Ik voel aan alles dat ik het niet meer wil", klinkt het op een emotioneel moment uit de mond van de zangeres. We zien stukken van het Songfestival, van Taarten van Abel en ook gelukkige momenten met haar goede vriendin en zangeres Froukje.
Meermaals deelde S10 openhartig verhalen uit haar vroege jeugd en over haar psychische problemen in haar muziek. De makers Linda Hakeboom en Rolf Hartogensis hopen vooral het groeiende aantal jongeren dat kampt met mentale problemen bespreekbaar te maken met deze documentaire.
De documentaire wordt uitgezonden door de EO in de Europese Week van de Mentale Gezondheid. S10-dat het goed blijft gaan met mij wordt woensdag 22 mei uitgezonden op NPO3. De film is vanaf maandag 20 mei te zien op NPO Start.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro