TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Radio-dj Coen Swijnenberg vroeg zijn collega Sander Lantinga woensdagochtend of hij gevraagd is om het Eurovisie Songfestival-commentaar te doen. ''Zal ik eerlijk zijn? Ik ben inderdaad gevraagd, ja. Of ik wilde aanschuiven wederom, naast Cornald", bekent Sander. In 2021 nam Sander Lantinga al plaats naast Cornald Maas om het commentaar bij het Eurovisie Songfestival te verzorgen, omdat Jan Smit in dat jaar een van de presentatoren was van het liedjesspektakel in Rotterdam.
Ondanks dat Sander is gevraagd als commentator, is hij niet degene die naar Zweden is gereisd. En daar is een goede reden voor. "Het is dezelfde week als onze show start bij JOE. En ja, ik hoop dat je me wil vergeven, maar ik vind ons programma dan net iets belangrijker", zegt Lantinga tegen Coen Swijnenberg.
Sander vertelt dat hij nog gevraagd heeft of het mogelijk is om het commentaar op afstand te doen. ''Maar dat ging allemaal niet. Je moet daar dan echt de hele week zijn. Ik zei: 'Ik vind JOE en De Coen & Sander Show belangrijker.''
Na de afwijzing van Sander heeft AVROTROS Jacqueline Govaert gevraagd als opvolger van Jan Smit. Gisteren maakte ze haar debuut als commentator tijdens de eerste halve finale van het liedjesfestijn. Veel kijkers moeten echter nog wel even wennen aan het Songfestival-commentaar van de zangeres.
Samen met Cornald Maas zal zij deze editie nog twee keer het commentaar verzorgen, op donderdag 9 mei tijdens de tweede halve finale en op zaterdag 11 mei tijdens de finale.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’