TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Radio-dj Coen Swijnenberg vroeg zijn collega Sander Lantinga woensdagochtend of hij gevraagd is om het Eurovisie Songfestival-commentaar te doen. ''Zal ik eerlijk zijn? Ik ben inderdaad gevraagd, ja. Of ik wilde aanschuiven wederom, naast Cornald", bekent Sander. In 2021 nam Sander Lantinga al plaats naast Cornald Maas om het commentaar bij het Eurovisie Songfestival te verzorgen, omdat Jan Smit in dat jaar een van de presentatoren was van het liedjesspektakel in Rotterdam.
Ondanks dat Sander is gevraagd als commentator, is hij niet degene die naar Zweden is gereisd. En daar is een goede reden voor. "Het is dezelfde week als onze show start bij JOE. En ja, ik hoop dat je me wil vergeven, maar ik vind ons programma dan net iets belangrijker", zegt Lantinga tegen Coen Swijnenberg.
Sander vertelt dat hij nog gevraagd heeft of het mogelijk is om het commentaar op afstand te doen. ''Maar dat ging allemaal niet. Je moet daar dan echt de hele week zijn. Ik zei: 'Ik vind JOE en De Coen & Sander Show belangrijker.''
Na de afwijzing van Sander heeft AVROTROS Jacqueline Govaert gevraagd als opvolger van Jan Smit. Gisteren maakte ze haar debuut als commentator tijdens de eerste halve finale van het liedjesfestijn. Veel kijkers moeten echter nog wel even wennen aan het Songfestival-commentaar van de zangeres.
Samen met Cornald Maas zal zij deze editie nog twee keer het commentaar verzorgen, op donderdag 9 mei tijdens de tweede halve finale en op zaterdag 11 mei tijdens de finale.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven