TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Geen spijt en geen verspilde tranen, want alles wat we voelden was echt. Toch doet het pijn als twee harten uit elkaar gaan, want we waren wel verliefd. Natuurlijk zullen we verdergaan naarmate tijd verstrijkt en voelen we dat het beter was voor ons allebei", schrijft de Arcade-zanger.
No regrets, no wasted tears
Cause all the things we felt were real
Still it hurts, when two hearts part
Cause after all we were in love
Surely time will pass and we’ll move along...
To feel it was best for both of us. #thankyouforeverything — dunclaurence (@dunclaurence) August 21, 2019
Na een stortvloed aan reacties liet Laurence weten dat het niet het einde van de wereld is nu zijn relatie met Gerco, die hem nog bijstond in Tel Aviv, ten einde is. "Ik ben oké en er is niemand dood. Liefde is nu eenmaal onverwachts. Ik beloof dat het zo goed is." Een reden van de breuk gaf Duncan de Moor, zoals de in Amersfoort woonachtige zanger eigenlijk heet, overigens niet.
Im okay, no one died, it just that sometimes love is unexpected.. but its okay this way, i promise. we’re still friends. ❤️ — dunclaurence (@dunclaurence) August 21, 2019
Duncan Laurence vertoefde de laatste tijd in Amerika om daar aan nieuwe muziek te werken. Na de zomer moet een nieuwe single verschijnen van de voormalig deelnemer van The Voice of Holland.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters