TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Oostappen Groep van Gillis kocht camping Den Driesch vorig jaar november en opende die zonder een exploitatievergunning aan te vragen. Burgemeester Daan Prevoo van Valkenburg ging over tot sluiting van de camping. Daarna werd de vergunning alsnog aangevraagd. Bij de beoordeling van die aanvraag stelde de gemeente een BIBOB-onderzoek in, waarna werd besloten geen vergunning te verlenen.
De wet BIBOB (Bevordering integriteitsbeoordelingen door het openbaar bestuur) bestaat om te voorkomen dat een afgegeven vergunning wordt misbruikt voor criminele activiteiten. Het bestuursorgaan onderzoekt bij een BIBOB-aanvraag of de persoon die de vergunning aanvraagt betrouwbaar en integer is. Als dit volgens het onderzoek dus niet zo is, wordt de vergunning niet gegeven.
En laat het nu net zo zijn dat Gillis de laatste maanden niet heel goed in het nieuws kwam. Zo legde de gemeente Peel en Maas hem onlangs een dwangsom van 1 miljoen euro op omdat hij illegaal arbeidsmigranten huisvestte op een camping in Baarlo. Daarnaast moest hij in augustus voor de rechtbank verschijnen vanwege de vermeende mishandeling van zijn vriendin Nicol Kremers.
Later vandaag komt er een reactie van de woordvoerder van Gillis volgens RTL Boulevard.
Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat