TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat maakte Radio 538 maandag bekend. Ook op de Instagram-pagina van Mylene stond de aankondiging.
Eerder maakte Mylene al haar opwachting als invaller bij De Coen en Sander Show. "Invallen bij Coen en Sander was een feestje en radio heeft sindsdien mijn hart gestolen", aldus Mylene. "Ik heb onwijs veel zin om met Frank, Jelte en het team samen te werken." Radio-dj Dane verheugt zich op alles wat ze samen gaan beleven.
Jo van Egmond, die eerder het nieuws leest in de middag, gaat volgens het station mee met De Coen en Sander Show naar de vrijdagmiddag. Ook leest zij het nieuws van maandag tot en met donderdag tijdens de lunchshow van Coen Swijnenberg.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk