TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het programma MISCHA! doet presentator Tijl een boekje open over onbekende deelnemers in tv-programma's. ''Het blijkt tóch niet goed te werken'', zegt hij. Hij is echter niet ontevreden over de eerste editie van De Verraders met onbekenden. ''Ze hadden een waanzinnige instelling. Voor hen was het de kans van hun leven.''
Toch waren de kijkcijfers van de laatste editie een stuk lager dan de eerdere seizoenen met BN'ers. ''Er waren gemiddeld 950 duizend kijkers per week. Dat is echt niet slecht, maar voor De Verraders is het echt te weinig. Dit was jammer genoeg één van de laatste keren dat er zo'n groot programma gemaakt wordt met onbekende mensen, waar altijd best vaak om gevraagd wordt'', aldus Beckand.
Tijl begrijpt wel dat niet iedereen de editie met onbekende Nederlanders even leuk vond. ''Het was voor de deelnemers een once in a lifetime-experience. De kijker zapt weg, die wil Dave Roelvink zien, of een oud-sporter. Dat komt omdat we - als we iemand kennen - ons kunnen ergeren, iets bevestigd zien of verrast worden'', concludeert de presentator.
Het ziet er dus naar uit dat we de volgende keer opnieuw BN'ers zullen zien in het programma.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen