TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het AD vertelt de 49-jarige programmamaker over zijn nieuwe klus.
Lange tijd leek het erop dat Op1 door hem en Fidan Ekiz gepresenteerd zou worden, maar toen Fidan zich terugtrok koos de NPO voor vijf duo's. Tijs: "Fidan zag het niet zitten, wat heel legitiem is, en ik was er niet heel rouwig om dat dit de uitkomst was. Eerlijk: als ze had gewild, was ik er voor gegaan, maar wel met enige buikpijn."
Tijs neemt nu de dinsdagdienst voor zijn rekening samen met Giovanca Ostiana. Van de vijf duo's lijken zij nog niet echt hun draai gevonden te hebben, maar Tijs houdt goede hoop: "Ik heb het idee dat Giovanca en ik groeien in onze rol, maar het gaat trager dan wanneer je er elke dag zou zitten, je komt niet in een flow."
Tussen 2007 en 2014 presenteerde Tijs al samen met EO-collega Andries de late night talkshow Knevel & Van den Brink. Ze wisselden af met VARA-collega's Pauw & Witteman, maar in de twee maanden dat Tijs de talkshow had, werd hij geleefd: "Ik zat daar twee maanden lang elke dag. Ik dook erin en kwam er ook echt pas acht weken later weer uit. Ook het hele weekend was ik van de radar, om bij te slapen. Voor mijn omgeving was ik dan even niet zo gezellig. Ik mag nu mijn eigen leven behouden."
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's