TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het AD vertelt de 49-jarige programmamaker over zijn nieuwe klus.
Lange tijd leek het erop dat Op1 door hem en Fidan Ekiz gepresenteerd zou worden, maar toen Fidan zich terugtrok koos de NPO voor vijf duo's. Tijs: "Fidan zag het niet zitten, wat heel legitiem is, en ik was er niet heel rouwig om dat dit de uitkomst was. Eerlijk: als ze had gewild, was ik er voor gegaan, maar wel met enige buikpijn."
Tijs neemt nu de dinsdagdienst voor zijn rekening samen met Giovanca Ostiana. Van de vijf duo's lijken zij nog niet echt hun draai gevonden te hebben, maar Tijs houdt goede hoop: "Ik heb het idee dat Giovanca en ik groeien in onze rol, maar het gaat trager dan wanneer je er elke dag zou zitten, je komt niet in een flow."
Tussen 2007 en 2014 presenteerde Tijs al samen met EO-collega Andries de late night talkshow Knevel & Van den Brink. Ze wisselden af met VARA-collega's Pauw & Witteman, maar in de twee maanden dat Tijs de talkshow had, werd hij geleefd: "Ik zat daar twee maanden lang elke dag. Ik dook erin en kwam er ook echt pas acht weken later weer uit. Ook het hele weekend was ik van de radar, om bij te slapen. Voor mijn omgeving was ik dan even niet zo gezellig. Ik mag nu mijn eigen leven behouden."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'