TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentator Tim Hofman heeft voor het eerst in het openbaar gereageerd na de uitzending van BOOS. De uitzending van vorige week donderdag maakte natuurlijk vele tongen los. Nu een kleine week later ziet Tim al resultaat.
Op Instagram schrijft hij: “We zien bedrijven, universiteiten, verenigingen en andere instituten hun beleid aanpassen om een veiligere omgeving te creëren. Een kabinet (incl. minister-president) zich uitspreken. Mannen met elkaar praten, vrouwen met elkaar delen. Het nieuws dat de hele wereld rondging, en meer. Dat is waardevol.”
Uit de post en beelden blijkt dat de redactie van BOOS hard heeft gewerkt achter de schermen en ook ’s nachts bezig was met het monteren van de aflevering. Pauze nemen doen ze zeker niet. Tim meldt dat de komende weken geen nieuwe afleveringen van BOOS te zien zal zijn. “Komende weken is BOOS er even niet, wij zijn werken aan mooie verhalen en zaken, een nieuwe studio bouwen én beginnen met de voorbereidingen van een nieuw seizoen Pak De Macht.”
Tim Hofman en zijn redactie werkten meer dan een half jaar aan een uitzending van BOOS over de misstanden bij The Voice of Holland, die vorige week donderdag online kwam. Zo worden Jeroen Rietbergen, Ali B en Marco Borsato beschuldigd van grensoverschrijdend gedrag en is er zelfs aangifte tegen ze gedaan. Verschillende vrouwen kwamen aan het woord en vertelden hun verhaal over wat er precies achter de schermen gebeurde. Inmiddels is de BOOS-video op YouTube al bijna 10 miljoen keer bekeken.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'