TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim Hofman gaat naast het internet nu ook de theaters proberen te veroveren met zijn succesvolle YouTube-serie BOOS.
De online videoserie - waar Tim het gezicht van is - bestaat deze maand zes jaar en ter ere daarvan gaat hij er het toneel mee op. Dat maakte hij maandag bekend in een video op Instagram.
De eerste editie van BOOS On Tour vindt plaats op 2 juli 2022 in TivoliVredenburg in Utrecht. Wat bezoekers van de show kunnen verwachten? "Een avond met paneldiscussies, cabaretiers, lezingen en natuurlijk een drankje", vertelt Tim in de onderstaande video.
De show heeft als thema 'het maken van impact en het veranderen van de wereld'. Tim heeft ook al een eerste gast gestrikt en dat is niet de minste: Arjen Lubach. De rest van de line-up kondigt hij op een later moment aan.
Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'
12:32Wilfred Genee reageert op kritiek Johan Derksen over zijn nieuwe programma Mi Dushi: Wat is dan liefde?