TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim Hofman gaat naast het internet nu ook de theaters proberen te veroveren met zijn succesvolle YouTube-serie BOOS.
De online videoserie - waar Tim het gezicht van is - bestaat deze maand zes jaar en ter ere daarvan gaat hij er het toneel mee op. Dat maakte hij maandag bekend in een video op Instagram.
De eerste editie van BOOS On Tour vindt plaats op 2 juli 2022 in TivoliVredenburg in Utrecht. Wat bezoekers van de show kunnen verwachten? "Een avond met paneldiscussies, cabaretiers, lezingen en natuurlijk een drankje", vertelt Tim in de onderstaande video.
De show heeft als thema 'het maken van impact en het veranderen van de wereld'. Tim heeft ook al een eerste gast gestrikt en dat is niet de minste: Arjen Lubach. De rest van de line-up kondigt hij op een later moment aan.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze