TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim Hofman gaat naast het internet nu ook de theaters proberen te veroveren met zijn succesvolle YouTube-serie BOOS.
De online videoserie - waar Tim het gezicht van is - bestaat deze maand zes jaar en ter ere daarvan gaat hij er het toneel mee op. Dat maakte hij maandag bekend in een video op Instagram.
De eerste editie van BOOS On Tour vindt plaats op 2 juli 2022 in TivoliVredenburg in Utrecht. Wat bezoekers van de show kunnen verwachten? "Een avond met paneldiscussies, cabaretiers, lezingen en natuurlijk een drankje", vertelt Tim in de onderstaande video.
De show heeft als thema 'het maken van impact en het veranderen van de wereld'. Tim heeft ook al een eerste gast gestrikt en dat is niet de minste: Arjen Lubach. De rest van de line-up kondigt hij op een later moment aan.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief