TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim Hofman gaat naast het internet nu ook de theaters proberen te veroveren met zijn succesvolle YouTube-serie BOOS.
De online videoserie - waar Tim het gezicht van is - bestaat deze maand zes jaar en ter ere daarvan gaat hij er het toneel mee op. Dat maakte hij maandag bekend in een video op Instagram.
De eerste editie van BOOS On Tour vindt plaats op 2 juli 2022 in TivoliVredenburg in Utrecht. Wat bezoekers van de show kunnen verwachten? "Een avond met paneldiscussies, cabaretiers, lezingen en natuurlijk een drankje", vertelt Tim in de onderstaande video.
De show heeft als thema 'het maken van impact en het veranderen van de wereld'. Tim heeft ook al een eerste gast gestrikt en dat is niet de minste: Arjen Lubach. De rest van de line-up kondigt hij op een later moment aan.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL