TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim Hofman gaat naast het internet nu ook de theaters proberen te veroveren met zijn succesvolle YouTube-serie BOOS.
De online videoserie - waar Tim het gezicht van is - bestaat deze maand zes jaar en ter ere daarvan gaat hij er het toneel mee op. Dat maakte hij maandag bekend in een video op Instagram.
De eerste editie van BOOS On Tour vindt plaats op 2 juli 2022 in TivoliVredenburg in Utrecht. Wat bezoekers van de show kunnen verwachten? "Een avond met paneldiscussies, cabaretiers, lezingen en natuurlijk een drankje", vertelt Tim in de onderstaande video.
De show heeft als thema 'het maken van impact en het veranderen van de wereld'. Tim heeft ook al een eerste gast gestrikt en dat is niet de minste: Arjen Lubach. De rest van de line-up kondigt hij op een later moment aan.
Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’