TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tom Egbers is niet meer op televisie te zien sinds hij in opspraak raakte vanwege grensoverschrijdend gedrag, maar daar komt binnenkort misschien verandering in.
Dat meldt AD.nl op basis van verschillende bronnen.
Egbers werd begin maart beschuldigd van intimidatie en pestgedrag na een onderzoek van de Volkskrant naar misstanden op de werkvloer bij NOS Sport. Hij zou onder meer een 22-jarige vrouwelijke stagiaire hebben gepest waarmee hij eerder een affaire zou hebben gehad. Kort daarna maakte de NOS bekend dat de presentator 'in goed overleg' een tijdje niet meer op de buis zou verschijnen.
Volgens AD.nl is Egbers op dit moment in gesprek met de NTR om Andere Tijden Sport weer op te pakken. Dit programma staat vooralsnog gepland voor het late voorjaar van 2024. De omroep ontkent echter dat er concrete gesprekken worden gevoerd, maar onafhankelijke bronnen bevestigen de gesprekken aan AD.nl.
De presentator zou daarnaast ook in gesprek zijn met NOS Sport. Dat wordt ook bevestigd door een woordvoerder van de omroep. "De NOS en Tom zijn met elkaar in gesprek. Daar is op dit moment niets nieuws over te melden. Als dat wel zo is, zullen we dat doen." Wie weet is de comeback van Egbers dus aanstaande.
Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week