TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tom Egbers is niet meer op televisie te zien sinds hij in opspraak raakte vanwege grensoverschrijdend gedrag, maar daar komt binnenkort misschien verandering in.
Dat meldt AD.nl op basis van verschillende bronnen.
Egbers werd begin maart beschuldigd van intimidatie en pestgedrag na een onderzoek van de Volkskrant naar misstanden op de werkvloer bij NOS Sport. Hij zou onder meer een 22-jarige vrouwelijke stagiaire hebben gepest waarmee hij eerder een affaire zou hebben gehad. Kort daarna maakte de NOS bekend dat de presentator 'in goed overleg' een tijdje niet meer op de buis zou verschijnen.
Volgens AD.nl is Egbers op dit moment in gesprek met de NTR om Andere Tijden Sport weer op te pakken. Dit programma staat vooralsnog gepland voor het late voorjaar van 2024. De omroep ontkent echter dat er concrete gesprekken worden gevoerd, maar onafhankelijke bronnen bevestigen de gesprekken aan AD.nl.
De presentator zou daarnaast ook in gesprek zijn met NOS Sport. Dat wordt ook bevestigd door een woordvoerder van de omroep. "De NOS en Tom zijn met elkaar in gesprek. Daar is op dit moment niets nieuws over te melden. Als dat wel zo is, zullen we dat doen." Wie weet is de comeback van Egbers dus aanstaande.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk