TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in Veronica Superguide.
Heel veel bekende grote namen hebben al aan het populaire programma meegedaan. Dat maakt dat sommige namen uit dit seizoen niet meteen een belletje doen rinkelen. Ook Tooske 'moet even googelen' als ze hoort wie er nog meer meedoen. "Je hoort de namen vlak voor vertrek, dus je krijgt dan niet de gelegenheid om uit te zoeken wie wie is. Ik herkende er een paar, maar bij enkele kandidaten dacht ik: oké, en wie ben jij?" vertelt ze.
Aan dit seizoen doen naast Tooske ook wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, artiest Babs Schutte, presentator Fons Hendriks, acteur Jeroen Spitzenberger, cartoonist Jip van den Toorn, dragartiest Justin Mooijer, presentator Kees van der Spek, actrice Rian Gerritsen en artiest Rosario Mussendijk mee. Toch maakt het volgens haar niet echt uit of je iemand nu wel of niet kent.
"Het grappige is: wat iedereen thuis in Nederland doet, boeit niet meer zodra je in het spel stapt. Dus het was voor ons daar in Mexico helemaal niet interessant hoe vaak diegene met z’n kop op tv verschijnt. Dat deed er echt niet toe."
Wie Is de Mol? is vanaf zaterdag 6 januari om 20.30 uur te zien op NPO 1.
Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd
08:17De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over rol van Georgina Verbaan in Dag & Nacht
06:00Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026