TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in Veronica Superguide.
Heel veel bekende grote namen hebben al aan het populaire programma meegedaan. Dat maakt dat sommige namen uit dit seizoen niet meteen een belletje doen rinkelen. Ook Tooske 'moet even googelen' als ze hoort wie er nog meer meedoen. "Je hoort de namen vlak voor vertrek, dus je krijgt dan niet de gelegenheid om uit te zoeken wie wie is. Ik herkende er een paar, maar bij enkele kandidaten dacht ik: oké, en wie ben jij?" vertelt ze.
Aan dit seizoen doen naast Tooske ook wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, artiest Babs Schutte, presentator Fons Hendriks, acteur Jeroen Spitzenberger, cartoonist Jip van den Toorn, dragartiest Justin Mooijer, presentator Kees van der Spek, actrice Rian Gerritsen en artiest Rosario Mussendijk mee. Toch maakt het volgens haar niet echt uit of je iemand nu wel of niet kent.
"Het grappige is: wat iedereen thuis in Nederland doet, boeit niet meer zodra je in het spel stapt. Dus het was voor ons daar in Mexico helemaal niet interessant hoe vaak diegene met z’n kop op tv verschijnt. Dat deed er echt niet toe."
Wie Is de Mol? is vanaf zaterdag 6 januari om 20.30 uur te zien op NPO 1.
Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'