TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in Veronica Superguide.
Heel veel bekende grote namen hebben al aan het populaire programma meegedaan. Dat maakt dat sommige namen uit dit seizoen niet meteen een belletje doen rinkelen. Ook Tooske 'moet even googelen' als ze hoort wie er nog meer meedoen. "Je hoort de namen vlak voor vertrek, dus je krijgt dan niet de gelegenheid om uit te zoeken wie wie is. Ik herkende er een paar, maar bij enkele kandidaten dacht ik: oké, en wie ben jij?" vertelt ze.
Aan dit seizoen doen naast Tooske ook wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, artiest Babs Schutte, presentator Fons Hendriks, acteur Jeroen Spitzenberger, cartoonist Jip van den Toorn, dragartiest Justin Mooijer, presentator Kees van der Spek, actrice Rian Gerritsen en artiest Rosario Mussendijk mee. Toch maakt het volgens haar niet echt uit of je iemand nu wel of niet kent.
"Het grappige is: wat iedereen thuis in Nederland doet, boeit niet meer zodra je in het spel stapt. Dus het was voor ons daar in Mexico helemaal niet interessant hoe vaak diegene met z’n kop op tv verschijnt. Dat deed er echt niet toe."
Wie Is de Mol? is vanaf zaterdag 6 januari om 20.30 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen