TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in Veronica Superguide.
Heel veel bekende grote namen hebben al aan het populaire programma meegedaan. Dat maakt dat sommige namen uit dit seizoen niet meteen een belletje doen rinkelen. Ook Tooske 'moet even googelen' als ze hoort wie er nog meer meedoen. "Je hoort de namen vlak voor vertrek, dus je krijgt dan niet de gelegenheid om uit te zoeken wie wie is. Ik herkende er een paar, maar bij enkele kandidaten dacht ik: oké, en wie ben jij?" vertelt ze.
Aan dit seizoen doen naast Tooske ook wetenschapsjournalist Anna Gimbrère, artiest Babs Schutte, presentator Fons Hendriks, acteur Jeroen Spitzenberger, cartoonist Jip van den Toorn, dragartiest Justin Mooijer, presentator Kees van der Spek, actrice Rian Gerritsen en artiest Rosario Mussendijk mee. Toch maakt het volgens haar niet echt uit of je iemand nu wel of niet kent.
"Het grappige is: wat iedereen thuis in Nederland doet, boeit niet meer zodra je in het spel stapt. Dus het was voor ons daar in Mexico helemaal niet interessant hoe vaak diegene met z’n kop op tv verschijnt. Dat deed er echt niet toe."
Wie Is de Mol? is vanaf zaterdag 6 januari om 20.30 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'