TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met De Telegraaf vertelt Minouche over hun bijzondere dag, die er vanwege het coronavirus wel anders uit komt te zien dan ze voor ogen hadden. “Hoewel er dit jaar veel bruiloften afgezegd of verzet worden, gaan wij het doen zoals voorgenomen. De locatie en datum, daar hebben we niets aan veranderd”, stelt ze.
“Ik heb mijn jurk al, die is schitterend. Ik ben hard aan het trainen en laat de zoetigheid even voor wat het is, want ik moet er nog wel in kunnen over een paar weekjes. Aankomende week ga ik hem doorpassen. Of René hem mooi vindt? Die heeft hem nog niet gezien en dat mag hij ook niet tot de dag zelf.”
René, die zijn vriendin leerde kennen omdat hun zoons bij elkaar in de klas zaten, verloor in 2016 zijn vriendin Daniëlle Sijthoff. De man met de lach aan zijn kont vond dus opnieuw het geluk, dit keer bij Minouche. “René en ik zijn knettergek op elkaar, we zijn beiden al een keer eerder getrouwd geweest, dus we hebben het al eens meegemaakt. Maar dit is voor ons wel echt de kers op de taart.”
Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026
08:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
08:40De TV van gisteren: kijkers enorm onder de indruk van 100 Dagen in de Gehandicaptenzorg
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite