TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met De Telegraaf vertelt Minouche over hun bijzondere dag, die er vanwege het coronavirus wel anders uit komt te zien dan ze voor ogen hadden. “Hoewel er dit jaar veel bruiloften afgezegd of verzet worden, gaan wij het doen zoals voorgenomen. De locatie en datum, daar hebben we niets aan veranderd”, stelt ze.
“Ik heb mijn jurk al, die is schitterend. Ik ben hard aan het trainen en laat de zoetigheid even voor wat het is, want ik moet er nog wel in kunnen over een paar weekjes. Aankomende week ga ik hem doorpassen. Of René hem mooi vindt? Die heeft hem nog niet gezien en dat mag hij ook niet tot de dag zelf.”
René, die zijn vriendin leerde kennen omdat hun zoons bij elkaar in de klas zaten, verloor in 2016 zijn vriendin Daniëlle Sijthoff. De man met de lach aan zijn kont vond dus opnieuw het geluk, dit keer bij Minouche. “René en ik zijn knettergek op elkaar, we zijn beiden al een keer eerder getrouwd geweest, dus we hebben het al eens meegemaakt. Maar dit is voor ons wel echt de kers op de taart.”
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse