TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van Dijk houdt via Instagram haar volgers op de hoogte van de het verloop van de ziekte die begon nadat ze werd gestoken door een mug die besmet bleek met het denguevirus.
Wendy merkte de eerste symptomen van de ziekte toen ze last kreeg van koorts, hoofd- en spierpijn. Doorgaans duurt knokkelkoorts zo'n acht tot tien dagen en is het een kwestie van uitzieken met pijnstilling. Maar de ziekte kan ook gevaarlijke vormen aannemen.
Toen Wendy last begon te krijgen van neusbloedingen werd besloten medische hulp in te schakelen. Ze werd voor onderzoek opgenomen in het plaatselijke ziekenhuis waar haar bloedplaatjes worden onderzocht. Knokkelkoorts kan in extreme gevallen leiden tot shock, bewusteloosheid en zelfs de dood.
Wendy laat weten zich vooralsnog ondanks alles redelijk goed te voelen.
Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma
14:54Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit
14:06Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'