TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Gisteren werd eindelijk duidelijk wie René van der Gijp op woensdagen gaat vervangen in Vandaag Inside. Albert Verlinde wordt de vaste sidekick van Wilfred Genee en Johan Derksen, tot enthousiasme van de heren zelf. Wilfred Genee zegt in een gesprek met Radio 538 dat hij blij is met de keuze.
''Hij is één van de beste tv-makers waar ik ooit mee heb mogen werken'', zegt Wilfred over Albert. ''Die snapt zo goed hoe tv werkt. Echt een topper vind ik dat.'' Genee vertelt dat de keuze ging tussen Hans Kraay Jr. en Albert Verlinde. Hans Kraay Jr. vertelde afgelopen week al in De Oranjewinter dat hij heeft bedankt voor de rol van vaste vervanger.
Toch vindt Wilfred dat Albert allesbehalve tweede keus is. ''Nee, absoluut niet. Albert zei zelf ook van: ik wil eigenlijk maar twee keer per maand.'' Wilfred zegt in het interview met Radio 538 dat ze Albert verteld hebben dat ze hem wel heel graag willen hebben. Daarna is hij toch akkoord gegaan.
René van der Gijp heeft besloten om één dag minder aanwezig te zijn bij Vandaag Inside. Op woensdag wordt hij dus vervangen door Albert Verlinde. "Hij zat er wel doorheen met die woensdagen. Hij vond het wel moeilijk om geïnspireerd te blijven vijf dagen in de week", zegt Genee daarover.
De heren van Vandaag Inside zijn alweer bijna terug op de buis. Vandaag Inside is vanaf maandag januari weer elke werkdag om 21:35 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers