TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op haar Instagram plaatst ze in haar story een aantal foto's met tekst erbij.
Yvon bedankt haar volgers voor de lieve berichtjes die ze heeft ontvangen. "Wij tobben het hele weekend met ellendige verwondingen, antibiotica, medicijnen en nachtelijke spoken", schrijft ze. Volgens haar is Tommy nog steeds van slag: "Hij wil alleen maar onder de tafel liggen." Hoe hij zal herstellen is nog niet duidelijk. "De kritieke eerste vier dagen zijn nog niet voorbij", vertelt Yvon. "Keep you posted."
De schrik zat er vorige week goed in voor haar en haar zoon. Haar hond Tommy werd aangevallen door een andere hond. Op beelden die ze deelde op Instagram is te zien dat het beestje is toegetakeld.
Volgens Yvon werd hij tijdens zijn dagelijkse wandeling aangevallen door een 'enorme hond'. Tommy werd 'minutenlang door de modder gesleurd' en 'uit elkaar gereten'. Haar zoon van 16 jaar stond er volgens haar 'machteloos' bij.
Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline
09:25Anita Witzier presenteert nieuw verbouwprogramma voor KRO-NCRV