TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Op haar Instagram plaatst ze in haar story een aantal foto's met tekst erbij.
Yvon bedankt haar volgers voor de lieve berichtjes die ze heeft ontvangen. "Wij tobben het hele weekend met ellendige verwondingen, antibiotica, medicijnen en nachtelijke spoken", schrijft ze. Volgens haar is Tommy nog steeds van slag: "Hij wil alleen maar onder de tafel liggen." Hoe hij zal herstellen is nog niet duidelijk. "De kritieke eerste vier dagen zijn nog niet voorbij", vertelt Yvon. "Keep you posted."
De schrik zat er vorige week goed in voor haar en haar zoon. Haar hond Tommy werd aangevallen door een andere hond. Op beelden die ze deelde op Instagram is te zien dat het beestje is toegetakeld.
Volgens Yvon werd hij tijdens zijn dagelijkse wandeling aangevallen door een 'enorme hond'. Tommy werd 'minutenlang door de modder gesleurd' en 'uit elkaar gereten'. Haar zoon van 16 jaar stond er volgens haar 'machteloos' bij.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht