TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de uitzending van talkshow Jinek van gisteravond stond kunstmatige intelligentie (AI) centraal. Die technologie wordt populairder en populairder, mede omdat computers op basis van opdrachten zelf geloofwaardige tekst, muziek of kunst kunnen maken. Zanger Jeroen van der Boom ging aan de slag met deze technologie om een nummer te maken voor het ongeboren kindje van Eva Jinek, tot ontroering van de presentatrice.
Van der Boom liet de tekst voor het liedje Slaap, Lief Kindje maken door een computer. Zelf ging hij daarna aan de slag met het componeren van de muziek.
In de uitzending bracht Jeroen van der Boom het AI liedje ten gehore. De zanger waarschuwde de kijkers en Jinek-tafel vooraf al dat lang niet alle passages ergens op sloegen. Dat was in het nummer dan ook terug te horen, want hier en daar kwamen er best wat vreemde zinnen voorbij. Ondanks dat, was Eva Jinek zichtbaar ontroerd door het AI-lied van Jeroen van der Boom. Met tranen in haar ogen zei ze na afloop: ''Ik ben gewoon ontroerd!''
Bekijk de video van het optreden hieronder.
Emotioneel
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip