TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zanger Lee Towers kreeg de afgelopen weken stevig commentaar van de heren van Vandaag Inside. Zijn 'valse' optreden in talkshow Renze werd herhaaldelijk besproken in de show van Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen.
De kritiek van de VI-mannen op het optreden van Lee Towers was niet mals. Zo concludeerden René van der Gijp en Johan Derksen in Vandaag Inside dat Lee zo vals als een kraai zong in talkshow Renze. Lee Towers heeft in Shownieuws gereageerd op de kritiek en zegt het daar niet mee eens te zijn.
In gesprek met Shownieuws vertelt de zanger dat hij de kritiek niet begrijpt. ''Ik vind het buitengewoon respectloos. Afzeiken, dat is hun patent. Wie het ook is, ze tonen weinig respect, ook voor andere mensen'', zegt Lee erover.
Dat de mannen van Vandaag Inside vaak mensen afzeiken, is volgens Lee hun verdienmodel. “Als ze daar die miljoenen van John de Mol mee bij elkaar kunnen harken. Ze sparen elkaar ook niet, hè? Dat is gewoon hun verdienmodel.”
De zanger is in ieder geval geen fan van de Vandaag Inside-mannen. ''Dat is soms lastig, maar ik lig er niet wakker van'', zegt hij over de kritiek. ''Waar ik blij van word is dat ik hier vanavond weer ben en dat de mensen helemaal blij zijn als je er bent. Dat ze zo enthousiast zijn.”
Hieronder is het interview van Lee Towers met Shownieuws te bekijken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen