TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sylvia maakt nu een eind aan alle geruchten richting Shownieuws. Ze zijn niet samen en gewoon vrienden. "We hebben veel meegemaakt en we blijven altijd een band houden."
In Chateau Meiland VIPS vertelde Sylvia nog over de breuk met Joris. "Liefdesverdriet is verschrikkelijk. Het is toch een soort rouwen ook hé."
Ook Joris vertelde deze week meer over zijn relatie met Sylvia aan de LINDA. "Op een gegeven moment besloot ik toch weer naar Ibiza te gaan. Mijn werk is toch belangrijker voor me dan ik dacht. Het is mijn passie. Ik kon de afstand tussen ons goed aan, Syl iets minder." Hij stelt dat ze beiden hun best hebben gedaan om het te laten slagen, maar dat ze niet blij waren met de situatie. Dan kun je volgens hem enkel stoppen en dat moeten ze accepteren.
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak