TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sylvia maakt nu een eind aan alle geruchten richting Shownieuws. Ze zijn niet samen en gewoon vrienden. "We hebben veel meegemaakt en we blijven altijd een band houden."
In Chateau Meiland VIPS vertelde Sylvia nog over de breuk met Joris. "Liefdesverdriet is verschrikkelijk. Het is toch een soort rouwen ook hé."
Ook Joris vertelde deze week meer over zijn relatie met Sylvia aan de LINDA. "Op een gegeven moment besloot ik toch weer naar Ibiza te gaan. Mijn werk is toch belangrijker voor me dan ik dacht. Het is mijn passie. Ik kon de afstand tussen ons goed aan, Syl iets minder." Hij stelt dat ze beiden hun best hebben gedaan om het te laten slagen, maar dat ze niet blij waren met de situatie. Dan kun je volgens hem enkel stoppen en dat moeten ze accepteren.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek