TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sylvia maakt nu een eind aan alle geruchten richting Shownieuws. Ze zijn niet samen en gewoon vrienden. "We hebben veel meegemaakt en we blijven altijd een band houden."
In Chateau Meiland VIPS vertelde Sylvia nog over de breuk met Joris. "Liefdesverdriet is verschrikkelijk. Het is toch een soort rouwen ook hé."
Ook Joris vertelde deze week meer over zijn relatie met Sylvia aan de LINDA. "Op een gegeven moment besloot ik toch weer naar Ibiza te gaan. Mijn werk is toch belangrijker voor me dan ik dacht. Het is mijn passie. Ik kon de afstand tussen ons goed aan, Syl iets minder." Hij stelt dat ze beiden hun best hebben gedaan om het te laten slagen, maar dat ze niet blij waren met de situatie. Dan kun je volgens hem enkel stoppen en dat moeten ze accepteren.
Partnerbijdrage
Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP
13:10Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?