TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen mei is Mr. Frank Visser zijn vrouw Margot verloren. Zij is overleden aan de gevolgen van Alzheimer. Viktor Brand, die samen met Mr. Frank Visser conflicten oplost in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak, heeft in De Coen & Sander Show op JOE laten weten hoe het nu met de televisierechter gaat.
In een interview met De Coen & Sander Show geeft presentator Viktor Brand een update over Mr. Frank Visser. ''Met Mr. Visser gaat het hartstikke goed'', zegt hij. ''Hij is weer volledig up and running. Maar zoals je je kunt voorstellen, als je zolang samen bent geweest met je partner en die overlijdt, dan ben je daar heel verdrietig over. Maar het gaat goed met hem.''
Volgens Viktor vindt Mr. Frank Visser het heerlijk om weer op pad te zijn voor het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. ''Hij is natuurlijk 73, maar kiest er nog steeds vrijwillig voor om dit te blijven doen. Juist omdat hij het zo leuk vindt'', aldus Viktor. ''En omdat hij het fijn vindt om met een jong team aan het werk te blijven. Dus ook na deze verdrietige situatie heeft hij ervoor gekozen om zo snel mogelijk weer de afleiding op te zoeken. Dit is wat hij het liefst doet, hier wordt hij blij van.''
In het programma lost Mr. Frank Visser samen met Viktor hoogoplopende kwesties en conflicten op voor de gewone man en vrouw in Nederland. Het gloednieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak gaat morgenavond van start. Het programma is vanaf morgen wekelijks om 20:30 uur op SBS 6 zien.
Beluister hieronder het interview van Viktor Brand met radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga.
Mart Hoogkamer wil nog steeds meedoen aan Beste Zangers: 'Ik heb ook wel wat te vertellen nu'
14:54Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer