TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen mei is Mr. Frank Visser zijn vrouw Margot verloren. Zij is overleden aan de gevolgen van Alzheimer. Viktor Brand, die samen met Mr. Frank Visser conflicten oplost in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak, heeft in De Coen & Sander Show op JOE laten weten hoe het nu met de televisierechter gaat.
In een interview met De Coen & Sander Show geeft presentator Viktor Brand een update over Mr. Frank Visser. ''Met Mr. Visser gaat het hartstikke goed'', zegt hij. ''Hij is weer volledig up and running. Maar zoals je je kunt voorstellen, als je zolang samen bent geweest met je partner en die overlijdt, dan ben je daar heel verdrietig over. Maar het gaat goed met hem.''
Volgens Viktor vindt Mr. Frank Visser het heerlijk om weer op pad te zijn voor het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. ''Hij is natuurlijk 73, maar kiest er nog steeds vrijwillig voor om dit te blijven doen. Juist omdat hij het zo leuk vindt'', aldus Viktor. ''En omdat hij het fijn vindt om met een jong team aan het werk te blijven. Dus ook na deze verdrietige situatie heeft hij ervoor gekozen om zo snel mogelijk weer de afleiding op te zoeken. Dit is wat hij het liefst doet, hier wordt hij blij van.''
In het programma lost Mr. Frank Visser samen met Viktor hoogoplopende kwesties en conflicten op voor de gewone man en vrouw in Nederland. Het gloednieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak gaat morgenavond van start. Het programma is vanaf morgen wekelijks om 20:30 uur op SBS 6 zien.
Beluister hieronder het interview van Viktor Brand met radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'