TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Nederland heeft officieel nog niets bevestigd, maar Humberto Tan gaf uitgerekend op SBS 6 al prijs wat de plannen zijn.
Humberto was te gast bij HLF8 nadat Johnny de Mol afgelopen zondag in zijn RTL talkshow aanschoof. De Mol wilde het toch even hebben over het feit dat na volgende week de zaterdagavond editie van de late night shows stopt ondanks prima kijkcijfers.
Humberto gaf aan de beslissing niet direct jammer te vinden omdat hij binnenkort genoeg te doen krijgt: “Kijk, Eva is nu natuurlijk zwanger. Die is er in september niet. In die periode ga ik ’t ook weer dagelijks doen. In de zomer deed ik ’t sowieso al dagelijks, plus de zondag. Dus deze (talkshow)tafel ga ik nog niet missen."
Eerder maakte RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst al bekend dat ook Renze Klamer 'een stukje' van de zomer voor zijn rekening zou nemen.
Daarnaast werd deze week duidelijk dat RTL 4 in augustus met een nieuwe, komische talkshow uit de koker van Martijn Krabbé komt. Eva, Beau, Renze, Humberto en hun redactie kunnen dan net als vorig jaar een paar weken rust pakken.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'