TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Nederland heeft officieel nog niets bevestigd, maar Humberto Tan gaf uitgerekend op SBS 6 al prijs wat de plannen zijn.
Humberto was te gast bij HLF8 nadat Johnny de Mol afgelopen zondag in zijn RTL talkshow aanschoof. De Mol wilde het toch even hebben over het feit dat na volgende week de zaterdagavond editie van de late night shows stopt ondanks prima kijkcijfers.
Humberto gaf aan de beslissing niet direct jammer te vinden omdat hij binnenkort genoeg te doen krijgt: “Kijk, Eva is nu natuurlijk zwanger. Die is er in september niet. In die periode ga ik ’t ook weer dagelijks doen. In de zomer deed ik ’t sowieso al dagelijks, plus de zondag. Dus deze (talkshow)tafel ga ik nog niet missen."
Eerder maakte RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst al bekend dat ook Renze Klamer 'een stukje' van de zomer voor zijn rekening zou nemen.
Daarnaast werd deze week duidelijk dat RTL 4 in augustus met een nieuwe, komische talkshow uit de koker van Martijn Krabbé komt. Eva, Beau, Renze, Humberto en hun redactie kunnen dan net als vorig jaar een paar weken rust pakken.
Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'