TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Nederland heeft officieel nog niets bevestigd, maar Humberto Tan gaf uitgerekend op SBS 6 al prijs wat de plannen zijn.
Humberto was te gast bij HLF8 nadat Johnny de Mol afgelopen zondag in zijn RTL talkshow aanschoof. De Mol wilde het toch even hebben over het feit dat na volgende week de zaterdagavond editie van de late night shows stopt ondanks prima kijkcijfers.
Humberto gaf aan de beslissing niet direct jammer te vinden omdat hij binnenkort genoeg te doen krijgt: “Kijk, Eva is nu natuurlijk zwanger. Die is er in september niet. In die periode ga ik ’t ook weer dagelijks doen. In de zomer deed ik ’t sowieso al dagelijks, plus de zondag. Dus deze (talkshow)tafel ga ik nog niet missen."
Eerder maakte RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst al bekend dat ook Renze Klamer 'een stukje' van de zomer voor zijn rekening zou nemen.
Daarnaast werd deze week duidelijk dat RTL 4 in augustus met een nieuwe, komische talkshow uit de koker van Martijn Krabbé komt. Eva, Beau, Renze, Humberto en hun redactie kunnen dan net als vorig jaar een paar weken rust pakken.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week