TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti) en Wilmer Valderrama (Fez) zijn allen te zien in gastrollen in de nieuwe reeks.
Danny Masterson, die de rol van Hyde speelde in het origineel, is niet van de partij. Daar heeft Netflix een goede reden voor. Masterson wordt ervan beschuldigd drie vrouwen te hebben verkracht en daar kan hij 45 jaar cel voor krijgen. Zelf ontkent hij.
That ’90s Show speelt zich af in Wisconsin in 1995 en gaat over Leia Forman (Callie Haverda), dochter van Eric (Topher Grace) en Donna (Laura Prepon) die haar grootouders bezoekt en een band krijgt met een nieuwe generatie kinderen in het plaatsje Point Place. Kurtwood Smith en Debra Jo Rupp spelen wederom de rollen van Red en Kitty, oftewel opa en oma.
In totaal werden er acht seizoenen gemaakt van That 70's Show. Daarna volgde The 80's Show, maar die serie was geen lang leven beschoren.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'