TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti) en Wilmer Valderrama (Fez) zijn allen te zien in gastrollen in de nieuwe reeks.
Danny Masterson, die de rol van Hyde speelde in het origineel, is niet van de partij. Daar heeft Netflix een goede reden voor. Masterson wordt ervan beschuldigd drie vrouwen te hebben verkracht en daar kan hij 45 jaar cel voor krijgen. Zelf ontkent hij.
That ’90s Show speelt zich af in Wisconsin in 1995 en gaat over Leia Forman (Callie Haverda), dochter van Eric (Topher Grace) en Donna (Laura Prepon) die haar grootouders bezoekt en een band krijgt met een nieuwe generatie kinderen in het plaatsje Point Place. Kurtwood Smith en Debra Jo Rupp spelen wederom de rollen van Red en Kitty, oftewel opa en oma.
In totaal werden er acht seizoenen gemaakt van That 70's Show. Daarna volgde The 80's Show, maar die serie was geen lang leven beschoren.
Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off