TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het boek en de miniserie All the Light We Cannot See volgt twee tieners tijdens de Tweede Wereldoorlog. De blinde Marie-Laure woont in Frankrijk, en de Duitse Werner Pfennig moet dienst nemen in het leger dat Europa in brand zet. Het boek is door Steven Knight (Peaky Blinders) bewerkt tot een scenario, dat door Shawn Levy wordt verfilmd tot een vierdelige miniserie. Levy is onder meer bekend als regisseur van Free Guy en producent van Stranger Things.
In de miniserie worden Marie-Laure en Werner gespeeld door Aria Mia Loberti en Louis Hofmann. Er zijn ook wat bekende gezichten. Zo speelt Mark Ruffalo de vader van Marie-Laure, die werkt in het natuurhistorisch museum in Parijs. Hugh Laurie is Etienne LeBlanc, een veteraan uit de vorige wereldoorlog die lijdt aan posttraumatische stress.
Helaas moeten we nog een hele tijd wachten op All the Light We Cannot See, want de miniserie verschijnt pas op 2 november op Netflix. Dat het een indrukwekkende productie gaat worden is nu al duidelijk te zien aan onderstaande trailer.
Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)