TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het boek en de miniserie All the Light We Cannot See volgt twee tieners tijdens de Tweede Wereldoorlog. De blinde Marie-Laure woont in Frankrijk, en de Duitse Werner Pfennig moet dienst nemen in het leger dat Europa in brand zet. Het boek is door Steven Knight (Peaky Blinders) bewerkt tot een scenario, dat door Shawn Levy wordt verfilmd tot een vierdelige miniserie. Levy is onder meer bekend als regisseur van Free Guy en producent van Stranger Things.
In de miniserie worden Marie-Laure en Werner gespeeld door Aria Mia Loberti en Louis Hofmann. Er zijn ook wat bekende gezichten. Zo speelt Mark Ruffalo de vader van Marie-Laure, die werkt in het natuurhistorisch museum in Parijs. Hugh Laurie is Etienne LeBlanc, een veteraan uit de vorige wereldoorlog die lijdt aan posttraumatische stress.
Helaas moeten we nog een hele tijd wachten op All the Light We Cannot See, want de miniserie verschijnt pas op 2 november op Netflix. Dat het een indrukwekkende productie gaat worden is nu al duidelijk te zien aan onderstaande trailer.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug