TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Meisjesschool AlRawabi is een fijne plek voor de leerlingen, totdat een aantal nieuwkomers de sfeer verziekt. Een groep vriendinnen wordt het doelwit van pesterijen en geweld, en zowel hun medeleerlingen als de schoolleiding kiezen partij voor de pesters. Dat vraagt natuurlijk om wraak.
AlRawabi School for Girls is niet de eerste Jordaanse Netflix original. Een paar jaar geleden was al de serie Jinn op Netflix te zien, een tienerdrama met fantasy-elementen. Als eerste Netflix-serie uit het Midden-Oosten deed Jinn destijds flink wat stof opwaaien. De serie kreeg in het conservatieve Jordanië scherpe kritiek op het 'immorele gedrag' van de personages. Zo kust een rebelse tiener maar liefst twee (!) verschillende jongens en wordt er ruwe taal gesproken. Een openbaar aanklager eiste dat de verspreiding van de serie onmiddellijk zou worden gestaakt. Tevergeefs: Jinn is wereldwijd in zo'n 160 landen te zien.
Aan de trailer te zien gaat het er in AlRawabi School for Girls niet veel braver aan toe. We zien de meiden niet vloeken of zoenen, maar er wordt wel stevig gepest, gelogen, verraden en er vallen rake klappen. Terwijl Jinn een leeftijdsadvies had van 16 jaar en ouder, wordt AlRawabi School for Girls geschikt gevonden voor kijkers vanaf 12 jaar. We zijn benieuwd wat men daar in Jordanië van vindt. De miniserie staat vanaf 12 augustus op Netflix.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten