TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Anatomy of a Scandal behoren James (Rupert Friend) en Sophie Whitehouse (Sienna Miller) tot de elite van Groot-Brittannië. Sophie past thuis in Londen lekker op de kinderen terwijl James de populairste en meest begeerde minister van het kabinet is.
Hun mooie leven wordt verstoord wanneer bekend wordt dat James er een verhouding op na hield met een medewerkster en daarna wordt het allemaal nog veel erger. James en Sophie worden meegesleurd in een schandaal dat hun hele leven op z'n kop zet.
Dat klinkt allemaal spannend genoeg, zeker als je weet dat de serie werd gemaakt door David E. Kelley, die ook verantwoordelijk is voor pareltjes als Big Little Lies en The Undoing. Maar reeds na een paar afleveringen slaat de teleurstelling toe. Er is helemaal niks spannend aan Anatomy of a Scandal. Het is een saaie, slaapverwekkende vertoning.
De serie speelt zich voor een gedeelte af in flashbacks. Wat dat betreft is er niets nieuws onder de zon, maar de makers experimenteren ook met gekkigheden zoals personages die plots in een herinnering verschijnen terwijl ze daar niet horen en personages die ineens uitbeelden wat ze voelen. Afijn, dat moet je eigen ogen zien, maar erf fijn is het niet. Tegelijkertijd probeert Anatomy of a Scandal ook nog het heikele onderwerp #metoo uit te diepen.
En dan hebben we het nog niet eens gehad over die plottwist die zover gezocht is dat Harlan Coben zich er nog voor zou schamen.
- Er wordt niet al te best geacteerd
- Je hoopt vooral dat het snel is afgelopen
- Het #metoo verhaal is inmiddels uitgemolken in series waar het een stuk beter uit de verf kwam
2 van de 5 sterren
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning