TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Leonard Bernstein zou je kunnen kennen van zijn muziek voor de film West Side Story en de Amerikaan, die in 1990 overleed, heeft nog veel meer prachtige muziek op zijn naam staan.
Bradley Cooper vond die prestaties meer dan voldoende om een film over te maken waarin hij niet alleen de hoofdrol speelt, de acteur schreef ook mee aan het script en regisseert de boel. Bovendien bracht hij een indrukwekkende cast bij elkaar.
Carey Mulligan speelt Felicia Montealegre, de Chileense vrouw van Bernstein, Jeremy Strong (Kendall Roy uit Succession) speelt de schrijver en componist John Gruen die een boek over Bernstein schreef. Maya Hawke speelt Jamie Bernstein, de dochter van Leonard en Felicia. Comedienne Sarah Silverman is gecast als Shirley Bernstein, de zus van Leonard.
Maestro is de tweede film van de hand van Bradley Cooper, zijn eerste was natuurlijk A Star is Born, een film die zeker niet onopgemerkt bleef.
Een exacte releasedatum voor Maestro is nog niet bekend, maar heel lang kan het niet meer duren, waarschijnlijk staat de film deze winter al op Netflix.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is