TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In 2003 richtte de negentienjarige Elizabeth Holmes haar bedrijf Theranos op. Theranos beloofde een revolutie op het gebied van bloedtesten. Ze zou slechts een druppeltje bloed nodig hebben voor tientallen tests. Holmes haalde tien miljard dollar op van investeerders, maar wat te mooi lijkt om waar te zijn, is dat meestal ook. De immer in zwarte coltrui geklede en met rode lippenstift getooide charismatische Holmes bleek een ordinaire oplichter.
De laatste tijd zijn er veel (true crime)-series op de streamingdiensten over oplichters. Van The Tinder Swindler tot WeCrashed en van The Puppet Master tot Inventing Anna. Je vergapen aan spectaculaire oplichters is nu eenmaal vermakelijk (zolang je zelf maar niet het slachtoffer wordt). Maar de ene serie is beter dan de andere en The Dropout hoort volgens Amerikaanse recensenten bij de beste.
Voor ons is het nog even wachten om in zeven delen te zien hoe Elizabeth Holmes de boel in de maling nam. Op 20 april staan de eerste drie afleveringen van The Dropout op Disney+, daarna komt er iedere woensdag eentje bij.
Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Disney+
Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival