TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Joran van der Sloot bekende en ontkende al meerdere keren dat hij iets te maken heeft met de zaak van Natalee Holloway dus waarom we nu ineens wel moeten geloven dat hij de waarheid vertelt, is nog niet helemaal duidelijk. De bekentenis op dit moment zou alles te maken kunnen hebben met de strafkorting die hij in de Verenigde Staten krijgt als hij bekent.
Maar John van den Heuvel is natuurlijk niet de eerste de beste en hij lijkt vertrouwen te hebben in het nieuwe verhaal van Van der Sloot. Voor De Biecht van Joran sprak John twee jaar lang met Joran vanuit de gevangenissen in Peru en Alabama en al deze gesprekken werden opgenomen.
John van den Heuvel: "Ik kreeg met de post het dagboek van Joran en hij heeft mij delen van zijn dagboek voorgelezen, en daar zijn ook allerlei gesprekken met Joran aan voorafgegaan. Joran staat bekend als een serieleugenaar en ik wilde als journalist alles checken wat hij te vertellen had en wat hij beschreef in zijn dagboek. Stel dat hij nu wel de waarheid zou vertellen, dat zou wat zijn."
Ook Kees van der Spek, Michiel Vos, Carlo Schippers (gedragsdeskundige politie), Frank van de Goot (forensisch pathaloog), Dennis Jacobs (oud-rechercheur op Aruba) vertellen wat zij van de zaak denken in De Biecht van Joran.
De eerste twee afleveringen van De Biecht van Joran zijn vanaf woensdagavond 18 oktober te streamen bij Videoland. Aflevering 3 en 4 volgen wekelijks op woensdag.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned