TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Komiek Jandino Asporaat, momenteel in de bioscoop te zien in Bon Bini Holland 3, gaat in de nieuwe Familie Claus-film de rol spelen van kerstelfje Joel. Samen met Ikka (Josje Huisman), Gunna (Eva Van der Gucht) en Holger (Stefaan Degand) wordt hij helper van de Kerstman.
"Ik vind het een grote eer om deel uit te maken van De familie Claus 3", laat Asporaat weten. "Bovendien scoor ik nu punten bij mijn kinderen, die groot fan zijn van deel 1 en 2." Op een foto is de komiek op de filmset en voelt hij in kostuum aan zijn spitse elfenoortjes.
"
In het derde deel van de filmserie laat Suzanne (Bracha van Soesburgh), de moeder van Jules (Mo Bakker), weten dat ze de kerstperiode dit jaar in de bergen wil doorbrengen. Dat verstoort de plannen van Jules en zijn opa de Kerstman (Jan Decleir), die stiekem aan de slag moeten om pakjes te bezorgen bij alle kinderen van de wereld. gelukkig staan ze er niet alleen voor. In december zie je De familie Claus 3 exclusief bij Netflix. Daar zijn ook de eerste twee films te streamen.
Partnerbijdrage
Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart