TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Red One en Red Notice (die op Netflix) lijken op het eerste gezicht zoveel op elkaar dat het een beetje verwarrend is. Bijna dezelfde titel, dezelfde hoofdrolspeler, hetzelfde genre en ook de beschrijving is eender: 'een actie avonturenkomedie die zich over de hele wereld afspeelt.' Waar hebben we dat eerder gehoord?
Er zitten een tweede en derde Red Notice aan te komen
Maar Red Notice was een enorme hit op Netflix dus waarom niet? Chris Evans is wel nieuw. De acteur die we ook kennen als Captain America, neemt de tweede hoofdrol voor zijn rekening. Red One wordt ook een kerstfilm, en ook daarin lijkt het natuurlijk in het niets op Red Notice. Bovendien beloven de makers een heel nieuw universum.
De opnamen moeten nog beginnen dus het is de vraag of we komende kerst al naar Red One kunnen kijken. Benieuwd zijn we sowieso wel. Johnson en Evans kennen elkaar al een beetje, ze zaten ook samen in de film Free Guy.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger